Doors: Live At The Isle Of Wight (koncert)

The Doors: Live at the Isle of Wight

Hudební / Dokumentární

USA, 2018, 67 min

John Albarian

John Densmore (a.z.), Robby Krieger (a.z.), Ray Manzarek (a.z.), Jim Morrison (a.z.)

Jeff Jampol, John Albarian

John Albarian

Malá noční. Svůdně nejniternější. V barvě nachu, jako když se svíce rozhořívá na barokním plátnu.(25.5.2019)

I když tento druh hudby je má srdcovka, při tomto vystoupení jsem zůstal zcela chladný. Z celého dokumentu mi tak přišly nejzajímavější dokumentární záběry z festivalu - jednak při úvodních titulcích a pak ještě něco málo. 60%.(27.5.2019)

Koncert jako takový byl po technické stránce hodně improvizovaný (zejména co se týká světel). O to víc má ale divák možnost užívat si hudby samotné.(4.6.2019)

• slunicko2

Hudebně jistě dobré, jinak ale o ničem. 1) Není moc na co koukat - vidíme pódium spoře osvětlené červeným světlem a zarostlého Morrisona._____ 2) Nehodnotím koncert jako takový, ale jen jeho obrazové ztvárnění.(25.8.2019)

Dokument je sestříhaný z materiálu, který původně pořídil režisér Murray Lerner v roce 1970. -------- V titulcích filmu uvedeno: český i originální název The Doors Live At The Isle Of Wight Festival 1970; rok výroby 2017.(28.5.2019)