Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Dokumentární
  • Akční

Recenze (1 908)

plakát

Operace Corned Beef (1991) 

Za zavřenými dveřmi, otevřené menu. Chutě, které se melou. To bude maso. Samo, mu to osolíme. Jiskry lítají z pánve. Rychle, sytě, šťavnatě.

plakát

Nezkrotná Angelika (1967) 

... čaruje pelem labutím. Bodá dýkou sirén. Piráty, rabiáty, ostatní vodní živly, naladěné brunátně, naloděné v peřejích "modravých peřin." Kdo na moři na oři, panstvo, ukáže korzár, ach, kapitán jejích niterných hlubin, dokud neodloučí je další zákeřné proudy, unášející ji dál a dál, za oceán.

plakát

Angelika a král (1966) 

K nevíře, dvoří se jí malí, velcí, vládci, aristokraté exotičtí. V budoáru, důvěrně. Její srdce však dál věrně, drží se snu o Fénixovi z popela. Veřejně.

plakát

Nalevo od výtahu (1988) 

... rej šarmu, pozdvižení plavých půvabů. Soused - desperát, pohledem hypnotizující na první dobrou všechny přítomné. Letmý průvan - dech z úst zdviže, pravý Richelieu, plný úkladů, a mezi nimi nezastavitelný, nenapravitelný Pierot medový, který strhl pavučinu /ze/ vztahů, pro zamilované důvody.

plakát

Plážový povaleč (2019) 

Pod sluncem, místo volné, pro "Casanovu" dennodenního tahu, utržení se/be/, ležérní onanii s hříšně horkým časem, k dosažení orgasmu, zpod košile vykasané, dekadentní nirvány.

plakát

Hroši v Africe (1979) 

... a dva braši, kteří pohnou bahnem, v němž se rochní. Pro blaho fauny, mydlí špinavce.

plakát

Pošetilost mocných (1971) 

U všech lišek, bazilišek. Vykutálený loutkář léček, když truhlice truchlí po "milášcích" zlatých.

plakát

Super prohnilí (2003) 

Nezapomněli, rozkošně zkažení, nezahanbili melodii podzemí.

plakát

Ohlédni se v hněvu (1958) 

..., za oteklými doteky. Jinak, zcela zpitý, sám, z moku amoku, neoddálíš pád, nevyhneš se zhroucení zlého muže, s nožem i na marách.

plakát

Angelika, markýza andělů (1964) 

Nebeští ctitelé vzdychají a vzlykají, když si navléká prsten osudový. Více ale tehdy, když se jej snaží roztavit pozemští ďáblové, skutečné zjizvené tváře, markýrováním nevěsty panství černé magie.

Reklama

Reklama