poster

Lovesong (festivalový název)

 • USA

  Lovesong

Drama

USA, 2016, 84 min

Režie:

So-yong Kim
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • kaylin
  **

  Nemůžu si pomoct, ale tenhle film se tváří, jako že chce sdělovat něco důležitého, že láska má mnoho podob, ale prostě je to jen o tom, že se člověk zamiluje do někoho, do koho by se zamilovat neměl, ten druhý mu to ani pořádně nevrací, ale on za ním jde jako pejsek. Film je prostě jen jedna velká póza, která je o ničem.(18.5.2017)

 • johnny01
  **

  O nějakém sblížení mezi Sarah a Mindy nemůže být řeči, jsou to prostě dvě kamarádky. Film se sice snaží působit, že jde o lesbický vztah, ale „zápletka“ je velmi neoriginální (stejně tak místo Mindy mohl být muž). Zjevně tomu chybí aspoň trochu vášně, obě jsou zahrány odosobněle. Chybí i příběh, skoro to vypadá jako domácí videa z výletů a svatby… Některé dialogy jsou pak až trapné (přiznání nad lahví vína, vtipy na svatbě). Vyzdvihnout lze dobře vykreslenou atmosféru samoty v první části a celkově venkovní prostředí.(1.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace