Tátou krok za krokem

Tout pour être heureux

Komedie

Francie, 2015, 97 min

• Trixinka

Téma ne zrovna ideální otec a starost o děti stokrát jinak. Tentokrát ve francouzské verzi, na kterou jsem se i těšila. No, docela zklamání. Komediálních prvků moc nebylo, zajímavá pasáž starání se otce o děti trochu uspěchaná, poněkud slabší konec (ano, čekala jsem jiný konec). Jinak obsazení slušné, postavy sympatické, prostředí fajn - líbil se mi nový Antoinův byt.(6.3.2018)

• Malarkey

Bohužel jedna z těch slabších francouzských dramat (komedie bych tomu zrovna neříkal), kde je asi největší problém v hercích. Ne, že by byli vysloveně špatní...jenom film byl s nimi vysloveně nezáživný.(20.7.2018)

• BOURQUE

„Ani z tebou, ani bez teba.“ Otec, ktorý pred rozvodom opäť objaví svoje mladé dcéry a manželku, s ktorou sa rozvádza. Film nie je „komédia“, ani „dráma“. (A rovno tam chýbajú tie ozajstné Francúzke ingrediencie). Z hereckej stránky len (veľmi) priemerné výkony. Osobné hodnotenie: 67% (**) (6.5.2018)

• Marze

Po přečtení obsahu filmu jsem sbíral odvahu na shlédnutí a dalo mi to tolik, jako přečtení článků z časopisecké poradny o vztazích. Film spíše pro ženy.(15.8.2018)