Playstation 2: The Third Place

Režie:

David Lynch

Scénář:

David Lynch

V roce 2000 japonská společnost Sony uvedla na trh druhou generaci své úspěšné herní konzole Playstation (PS2). Uvedení doprovázela masivní promo kampaň, přičemž tvorby jedné z reklam se dokonce ujala ikona světové kinematografie David Lynch, který ani v tomto komerčním formátu nezapřel svou osobitost. (J.Connor)

PKD

Naprosto geniální. Toto je Lynch v krystalicky čisté podobě. I když je mi nějaký playstation naprosto u zadku. ()

honajz2

Z Lynchových reklam mám pořád radši tu neoficiální na Anacin, nicméně i tohle se mi líbilo a Lynch zde svůj styl opravdu nezapře. Silné 4* ()

boni

Nejlepší Lynchův kraťas, což může být pro někoho překvapením, když vezmeme v potaz jeho komerční ráz. Každopádně tady můžeme zpozorovat alespoň záblesk jeho geniality, ale ani to nic nemění na faktu, že tenhle typ filmů mu prostě nesedí, sice je v nich vidět, že je dělá z čistého nadšení, fanouškovství, které z nich doslova tryská, a lásky pro film, ale on potřebuje rozvíjet, potřebuje diváka mást, potřebuje si s ním hrát, jako to můžeme vidět v jeho "celovečerácích", a to prostě tady nejde. ()