Scénář:
Stephanie Kaliner, Mark Satterthwaite, Kyle Dooley, Jeff Sager, Mark Little, Joel Buxton (více)Hrají:
Justin Collette, Kyle Dooley, Mark Forward, Joris Jarsky, Julie Lemieux, Mark Little, Kayla Lorette, Julie Sype, Heather Bambrick, Matt Baram, Emilie-Claire Barlow, David Berni, Alyson Court (více)VOD (1)
Epizody(13)
-
Můj dům je Robův dům / Mužský klub pro opravdové muže (S01E01)
-
Dny cupcaků / Můj bratr, moje čelenka (S01E02)
-
Mozoko / Rozvozce pizzy vždycky zvoní 6000krát (S01E03)
-
Goodyovic famílie / Mnohohusa (S01E04)
-
Kočkorožce má rád každý / Poznej svého nepřítele (S01E05)
-
Hledá se talent / Chlapci hledači (S01E06)
-
Cupcakovo velké překvapení / Problémy dospívání (S01E07)
-
Inventura / Cupsy (S01E08)
-
Mí dva Dinové / Věřte roznašečům novin (S01E09)
-
Můj život v rádiu (Něco tu smrdí!) / Internet versus každý (S01E10)
-
Takový talent / Limonáda dobude svět (S01E11)
-
Cupcake, Dino a poklad Tikiluki / Kdo je tu šéf (S01E12)
-
Vánoce zrušeny / Polární stanice Dino (S01E13)
Obsahy(1)
Podnikavý cupcake a jeho veselý bratr dinosaurus zkouší různé práce a pomáhají ve svém výstředním městě kamarádům i cizincům. (Netflix)
Hrají
Kyle Dooley
Nejlepší seriály:
Alien TV (2020) (seriál)
Mark Forward
Kanada
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Letterkenny (2016) (seriál)
Doc (2001) (seriál)
Joris Jarsky
Kanada
Nejlepší seriály:
Jack Reacher (2022) (seriál)
Bad Blood (2017) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Julie Lemieux
Kanada
Nejlepší seriály:
Dračí princ (2018) (seriál)
Chlapi z karavanů: Animák (2019) (seriál)
Time Squad (2001) (seriál)
Mark Little
Kanada
Kayla Lorette
Kanada
Nejlepší seriály:
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Městečko Schitt's Creek (2015) (seriál)
Kimova večerka (2016) (seriál)
Julie Sype
Nejlepší seriály:
Total Drama (2007) (seriál)
Daniel Spellbound: Lovec kouzel (2022) (seriál)
Tlapková patrola (2013) (seriál)
Heather Bambrick
Nejlepší seriály:
Poznáváme přírodu (2011) (seriál)
Franklin a Přátelé (2011) (seriál)
Hotel Transylvánie: Seriál (2017) (seriál)
Matt Baram
Kanada
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Zabiják bolesti (2023) (seriál)
Emilie-Claire Barlow
Kanada
Nejlepší seriály:
Total Drama (2007) (seriál)
Hurá za hádankou (2007) (seriál)
Vlny (2009) (seriál)
David Berni
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Snoopy ve vesmíru (2019) (seriál)
Alyson Court
Kanada
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Redwall (1999) (seriál)
Seán Cullen
Kanada
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
The Ellen Show (2001) (seriál)
Zpátky do práce (2017) (seriál)
Stacey DePass
Nejlepší seriály:
Dobrodružná kriminalistika (1997) (seriál)
The Adventures of Sam & Max: Freelance Police (1997) (seriál)
Rovnátka (2001) (seriál)
Jayne Eastwood
Kanada
Nejlepší seriály:
Bob a Margaret (1998) (seriál)
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Orphan Black (2013) (seriál)
Laurie Elliott
Kanada
James Hartnett
Nejlepší seriály:
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)
Sarah Hillier
Nejlepší seriály:
Skladiště 13 (2009) (seriál)
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)
Devon Hyland
Nejlepší seriály:
Souputníci (2023) (seriál)
Hannibal (2013) (seriál)
Zpátky do práce (2017) (seriál)