Reklama

Reklama

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (22)

Morien 

všechny recenze uživatele

Mám neblahý dojem, že to poslední dobou říkám nějak často, ale v tomhle filmu opravdu vůbec nic nedává smysl. Celé to má sto minut, z toho snad osmdesát se nic neděje, není jasné, kdo je hlavní postava, film skáče sem a tam a nemůže si vybrat, o čem vypráví, pak najednou zčistajasna Dane DeHaan brečí, aniž by k tomu film nějak přirozeně doplynul, a potom po sobě všichni chvíli střílí a je konec? Mám prostě dojem, že tomu něco zcela zásadního chybělo. Nebo několik zásadních věcí. A dost možná všechny zásadní věci. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $8miliónovTržby USA $1,508,593Tržby Celosvetovo $1,553,331▐ Taký skôr komornejší western, prestrelky sú tu skôr ako taký doplnok. Miestami to má ale dobre vyhrotené napätie, dosť poteší dobrá herecká súhra, kde dominuje Ethan Hawke a Dane DeHaan. /70%/ ()

Reklama

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Príbeh chlapca, ktorý hľadá svoju unesenú sestru a pritom sa stretne s legendami Divokému západu. Rozhodne to nie je celkom márne, DeHaan a Hawke sú veľmi OK, ale predstavujem si, ako by to vyzeralo, keby to Larry McMurtry napísal ako 700-stranovú knihu a niekto to sfilmoval ako trojdielnu minisériu. Epický potenciál to rozhodne malo. ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

Western je asi jediný v týhle době, co snad ani nejde posrat, když máte dobrou kameru a lokaci, protože to nevyžaduje nějakou zapeklitou zápletku.. vždycky stačí jednoduchý příběh, kolt do ruky a nízké hodnocení. Poslední dobrej western, který si pamatuju je kosti a skalp od tý doby vysušený hovna na písku se stejnou šablonou a většinou mrtvýma hercema. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Zjednodušeně pohled na poslední fázi pronásledování Billyho Kida Patem Garrettem z pohledu čtrnáctiletého kluka. Za mě spokojenost. Během některých scén si nelze nevzpomenout na Young Guns II., ale těžko to D´Onofriovi vyčítat a budiž mu přičteno ke cti, že to nepůsobí jako kopírka. Co se přestřelek týče, tak se nejedná o nic kulervoucího, ale k danému pojetí seděly. A fajn byli i herci ať už se jedná Hawkeova šerifa či DeHaanova desperáta a nutno dodat, že se povedla i Vinckova dcerka. Jedná se spíš o pomalejší záležitost s psychologickým nádechem, která asi nesedne každému, ale já jsem spokojen. 75% ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama