Nedívej se

Pomoc môže prísť zovšadiaľ. Maria (India Eisley) je na škole neustále šikanovaná, jej jediná kamarátka si ju pomaly prestáva všímať a celý život má hore nohami. Jedného dňa k nej prehovorí jej odraz v zrkadle. Volá sa Airam a tvrdí, že všetko dokáže zmeniť. Otázka však znie, za akú cenu? (silentname)

J.Mayen

Bohužel při délce filmu jsem už ty konci byl tak unavený, že jsem ho ani nepochopil. Mělo jít o nějaké parazitické siamské dvojče? To by byl tenhle týden už druhý takový film. Trošku mi vadilo nebo spíš bych uvítal větší pomstu ve škole než v rodině, myslím že většina spolužáků by si zasloužila fakt tvrdou a nekompromisní odvetu, to je velká škoda opravdu škoda moc jsem se na to těšil. Jinak zahrané to bylo vskutku výborně, a potěšilo mě i role mého oblíbeného Luciuse z Harryho Pottera. Překvapivý a pro měneznámý film. ()

Jenn

No tak Maria je hlavně totálně sexy, takže nechápu, že jí někdo šikanuje... :D celkem pěknej film, líbil se mi konec, i když sem nechápala tu "deformaci" a chybělo dost informací o minulosti. Ale jinak super. ()

TesterX

Solidní mysteriozní thriller by si zasloužil trochu vysvětlit některé pasáže i závěr, což dost zamrzí vzhledem k tomu, jaký potenciál to mělo. Herecky a technicky super, má to místy děsivou atmošku a daří se jí vykouzlit někdy přičiněním samotné hlavní herečky, která se své dvojrole zhostila víc než skvěle. ()

Martin.O

Příběh o plaché vystrašené dívce,která je tajně zakoukaná do kluka své nejlepší kamarádky. Ve škole se k ní nechovají zrovna moc hezky a tak se jednoho dne rozhodne všem ukázat jaká ve skutečnosti je. V jádru celkem obyčejný a nijak originální psycho thriller,který ale dokáže zaujmout. PS: India Eisley je nádherná ♥ :-P ()

Nataraja

Tak dobrý to mohlo být. Nejen, že všichni kupodivu dobře hráli, dokonce i hlavní teenage hrdinka v dvojroli, atmosféru to mělo budovanou skvělě, ale dramaturgicky si to bohužel neuhlídali a celý konec to poslal do kytek, tedy jen ke třem hvězdám... ale aspoň díky za to. ()

Evanlyn

Je to spíše taková jednorázovka. Nijak mě to nezaujalo, ale temná atmosféra se celkem povedla a hlavní postava působila docela věrohodně. ()

gabriela.suc

Docela o ničem. Nápad a potencionál to má, ale není využitý ani zdaleka. Taky nevěřím že někdo z vás věří, že takto překrásnou holku v hlavní roli by někdo šikanoval :D :D Mohla by být z fleku modelka, je nádherná. A to říkám jako ženská. Každopádně - zahrané pěkně, ale prakticky to nemá pointu. BACHA SPOILER. Co Maria, zůstala uvězněná v zrcadle ? Zavřela pak policie tu zlou, za to že zabila otce a kluka? A ten konec.. jakože. U mě rozpačité. Nijak zvlášť napínavé, spíš jen místy. Když jsem to dokoukala, tak jsem uvažovala, na co jsem se to vlastně dívala a co z toho mám. Kde nic, tu nic. Ztracená hodina a půl času. Čekala jsem mnohem víc a ani krásná herečka to nezachrání. ()