Reklama

Reklama

Recenze (5)

viperDavid 

všechny recenze uživatele

Celkem mě to překvapilo. Tanečních "bojů" už tu bylo hodně a film rozhodně nezajme profíky. Chrografie je tu spíš béčková. Ale Lisa byla příjemná a i baltní scény se mi líbili. Žádný propadák to však není ()

WayDott 

všechny recenze uživatele

Baletu smíchaného s hip-hopem bylo už asi dost, tentokrát zvolili smíchání scénického tance a hip-hopu. Žádné překvapení se nekonalo. Ale chápu, že u těhto filmů jde max tak změnit ta omáčka kolem, jinak je to všechno na jedno brdo... ()

BarkaS 

všechny recenze uživatele

Ohrané téma, hromada pépéčka, žádné zásadní drama. Navzdory tomu všemu to funguje. Zajímavá Lisa Teige, slušná hudba a skvělá kamera. Přestože nejsem cílovka, musím Battle doporučit. ()

Maximilianus 

všechny recenze uživatele

Ani ryba ani rak. Na polovicu sociálna dráma a na druhú nejaký tanečno pohybový mišmaš. Bohužiaľ obe témy (najmä bankrot) veľmi povrchne spracované. Postavy nuda, nezáživné a ploché, nórsky Michael Peña bez sexepealu, charizmy a vtipu. Inde by bol okrajovou postavou a tu mal byť hlavným princom. Na druhej strane sa mi páčilo, že postavy boli (nedokonalo) reálne, čo sa výzoru týka. Dve scény s pekným výhľadom (ktoré aj tak nestáli za veľa), kedy si chceli chlapci vrznúť a inak nič moc. 6/10. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama