poster

Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (TV seriál)

 • Velká Británie

  Inside North Korea's Dynasty

Dokumentární

Velká Británie, 2018, 3 h 8 min (Minutáž: 47 min)

Hrají:

Dennis Rodman, Kim Čong-un (a.z.), Madeleine Albright (a.z.), Bill Clinton (a.z.), Donald Trump (a.z.), Barack Obama (a.z.), Kim Ir-sen (a.z.), Kim Čong-il (a.z.)
 • Pedestrian
  ****

  Kácení topolu, Rodman, strýc, který netleskal, severokorejské Spice Girls, masové truchlení, únos jihokorejských filmových hvězd, popravy protileteckými střelami, letím!(18.6.2019)

 • baribal
  ****

  Velmi podařený dokument, zejména oceňuji komplexnost informací v souvislosti s jejich srozumitelností. Nijak glorifikující a zároveň demonizující dokument ukazuje dynastií Kimů takovou jaká je - což je důležité zejména v dnešní době kdy dochází k obnovování vztahů mezi Koreou a západem. Někomu se může zdát že se KLDR mění k lepšímu, pravda je však taková, že s jaderným arzenálem můžete na západní státy tlačit snadněji. Nadprůměr a spokojenost.(1.1.2019)

 • tuctovychlap
  ****

  dokument, ktorý ani nemusel byť nijako zaujatý..je to ako so ZSSR, stačí ukázať realitu a inteligentný človek pochopí..je to jasné, politický čurákizmus, patologická jebákovina je dedičná..a snáď tretí Kim Pi-Čus syna mať nebude..(nie, ani sa nepokúšajte zistiť, ktorý z Jeblej Trojice / Fucky Trinity bol / je postihnutejší..)(25.12.2018)

 • Marze
  ****

  O neuvěřitelné technologii moci. Jak zaznělo v dokumentu Kim Čong Il měl jako jeho rodina dobrý instinkt vychmátnout ty lidi, kteří mu nejsou nakloněni. Kim Ir Sen je přímo dělil na ty, kdo jsou věrní, kdo váhají a kdo jsou nepřátelští.(8.7.2020)

 • kebom
  **

  Je to pohľad zvonku (správy z USA, prípadne Južnej Kórey) s klasickou dávkou veľmi podarenej prozápadnej propagandy založenej žiaľ výlučne na odhadoch a dohadoch ("myslíme si", "predpokladáme", "utečenec povedal, tak je to pravda", "vodca vraj robí to a to", "všetkých z rodiny popravili, len ja som sa zachránil aj keď som bol v tábore" atď.). Takže v podstate nič nové. Oceňujem doteraz neodvysielané zábery.(17.1.2019)