PKD

To je vám taková bomba, že to snad ani nejni možná. Představte si křížence Ikarie XB-1 se Star Trekem na tripu a máte výsledek. 50% zážitku je samoz. díky monochromatickému vyznění. To dělá pro mne hodně. Do 2. a 3. barevné série už se mi moc nechce. Sice nechápu, proč v sexuálně uvolněných 60tkách mají všechny ženské postavy neuplé ony stříbřité oblečky (to by bylo teprve žraso), ale holt není vždy quilty pleasure posvícení. Naopak, pánové v nich vypadají jako obří trubičky se šlehačkou, zabalené ve staniolu.;-) Musím ovšem vyzdvihnouti zpětně ten poněkud unylý, leč ve výsledku silně fanovsky zaměřený co se týče množství odkazů na tento originál (např. Jupiter 2, který má v 98 v. slupku, která jest zde samotnou lodí, etc.) film, od rež. kulervoucího Dravce 2, páč dr.Smith 65 vs. dr.Smith 98 jsou asi tak na stejné úrovni, jako Nicholson Joker a Ledger Joker. Každý je jiný, ale ve výsledku jsouc oba eňo+ňuňo. Jo a není zde žádný adoptovaný blackman apod., jako v té ubohé kokotině od netflixu. Palce nahoru. Top scény? Vždy, když dr.Smith hraje šachy s Robotem.;-) A budoucí Lennier z B5, si zde ostudu rozhodně neudělal. Velké plus za neprotivné spratky, zde ještě v té době...děti. Narážka na netflix. ,,Nebezpečí Wille Robinsone...nebezpečí!´´. Byť v prvních 3 dílech, zde tato kultovní věta, nezazní.:(  P.s. vtípek na závěr....filmová adaptace jest natočena (záměrně?) pouhý rok od roku hl. děje tohoto tv s., který začíná 16.10.1997 :-))) ()