poster

Ve válečném stavu

 • anglický

  The Yankee Doodle Mouse

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1943, 8 min

 • Deimos
  *****

  YouTube/// Obsazení 9/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +maximálně nabušený díl, zvuky, nápady tvůrců -žádný/// "Pošlete další kočky" ...se nedivím, když má Jerry takovou vyřídilku a Tom je naprosto bež šance. Tohle je opravdu jeden z nejzdařileších a nejnabitějších dílů. Znáte něco jiného kde by se do necelích 8 minut vešlo tolik "legrace"./// Celkem 97%///(28.5.2009)

 • Houdini

  Oscar 1 : Krátký animovaný film(30.12.2007)

 • lubospoti
  *****

  Tom a Jerry jsou asi mým nejoblíbenějším seriálem co se týká žánru animovaných grotesek. A je prakticky jedno o jakou epizodu se jedná, téměř všechny jsou výborné. Je až neuvěřitelné, že tento humor nezestárnul ani po více než sedmdesáti letech od svého vzniku. Navíc je každý kraťas s touto dvojicí doslova přeplněný vtipnými situacemi, člověk se nenudí ani vteřinu.(13.10.2017)

 • H34D
  *****

  Píše se rok 1943 a válka zuří jak venku, tak i na prastarých televizních obrazovkách, v jedné se však namísto granátů hází rajčata, letadla neshazují bomby, ale banány, vojáci nejezdí v obrněných transportérech, ale v pojizdných struhadlech a po explozích se místo utrhnutých končetin jen zapráší a jede se dál... Klíčová otázka teď zní: která válka je která? A byla ta naše zakončena dopisem s předmětem "Send more cats", nebo "Send more Hitlers" ? Jsem zmatený :( 9/10(25.3.2009)

 • gouryella
  *****

  Myšák Jerry neváha v boji proti Tomovi použít všech bojových prostředků.....(26.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace