Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Syn lovce duchů si vytvoří pouto s měňavkou chu-li ťing. (Netflix)

Recenze (52)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mladý Liang sa spolu zo svojim otcom vyberajú na lov mytologickej ženy, ktorá očarovala kupca z neďalekej osady. Liang pri love spoznáva Jen, ďalšiu z bytostí a spriatelia sa...Neuzavretý príbeh je jedna vec, moralizovanie druhá a ak k tomu prirátam že tento štýl animácie v japonskom štýle nepatrí k mojim obľúbeným tak zatiaľ najnižšie hodnotenie, aj keď steampunkový Hongkong určite očaril. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škoda, že to celé dospělo jen k me too pointě a podobným moderním tématům, protože první půlka mě vyloženě nadchla. Tam se mi ten příběh totiž dost líbil a doufal jsem, že to s nástupem modernizace půjde podobně mysticko-poeticko-dramaticky i dál, ale místo toho to začalo být drsné za každou cenu a plné přehnaně zlých zlých úchylných Angličanů a hlavně plné zlých zlých perverzních mužů... Naprosto chápu, o co tomu jde, ale je to celkem přehnané, bez hlubšího ponoru do situace, který to klidně mohlo vyvolat, i se stejnou stopáží. A sice nemám rád Šinkaie, je to podle mě strašný kýčař, ale myslím si, že by tenhle námět byl jak stvořený pro něj a že by ho dotáhl tam, kam se to dotáhnout mělo... Silné 3* ()

Reklama

Martinius 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

steampunk mam rad, anime ani trochu. mam rad steampunk s naznakom pribehu. anime-steampunk bez naznaku pribehu vsak prilis nie. a ceresnicka na torte - cele to deformovane podprahove ideologicke posolstvo. zli zli zli kolonizatori, ktori si dovolili spravit z diery po granate akou bol kedysi hong kong prosperujucu mocnu metropolu. odporucam idiotom, ktori tento diel natocili, aby sa sli pozriet do hong kongu a pricuchli si masovym protestom proti cine, pocas ktorych cinska policia i armada striela do davu ostrymi nabojmi a demonstranti mavaju britskymi vlajkami. ()

Rayen1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nikdy jsem neměl rád samuraje, co lítají po střechách, hází příběhy o nadpřirozenu ze staré říše jako ninja hvězdice a nepřirozeně skáčou ze střechy na střechu jako kdyby byla gravitace jen pro smích a neexistovala... všechno se ale přetočilo v momentě, kdy nastoupil stylový steampunk - teprve tady mě to začalo bavit... ()

diccon odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Desiva propagandisticka WOKE hromada shitu. Soudruzi, komu z vas prijde, ze postavy a pribeh tady maji hloubku, podivejte se na 30 pripadu Honzy Zemana, to budete teprv cumet na drat. Dojemny jakoze steampunk pribeh o perverznich obtloustlych BILYCH Anglicanech vykoristujicich male Cinanky a jejich neboha strasidylka zijici v souladu s prirodou, ktera pro sve zvrhle sexualni poteseni meni anglicti usurpatori na cyborgy. Dafuq??? REALITA: Cina nebyla behem svoji historie mezi velkejma imperiema zadnej beranek (snad s vyjimkou posledni dynastie Cching) a behem dvacatyho stoleti vyprodukovala takovy speky jako kulturni revoluci, "Velky skok kupredu" a nekolik desitek milionu mrtvejch. Dneska drzi vesely primat v mire prirodniho znecisteni a obchodu s lidskymi organy (sic!), ktery zhusta pochazeji od nepratel rezimu (ze kterych se rozhodne nestavaji cyborgove, ale bezejmeny mrtvoly v dire nekde na skladce). Anglickej Hong-Kong byl cely 20. stoleti jedinym svobodnym uzemim v tyhle casti kontinentu a navic diky Anglicanum taky uzemim nejbohatsim. Vyprodukovat takovou megasracku par let po protestech obyvatel Hong Kongu proti totalite zavadeny z Pekingu, ktery Cinani rozehnali strelbou ostrejma je Platonska idea slova "chucpe". A je dost desivy, kolik hodnoticich se tady nad timhle ideologickym odpadem teteli blahem. Libi se vam taky Triumf vule, Zid Sus nebo film Gottwald? To by mel vazeni, protoze to je stejna hromada vylhanyho balastu. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (3)

  • V 9. minutě chybí v jednom záběru postavám obličeje. (Duoscop)
  • Povídku původně napsal čínský spisovatel Ken Liu a byla vydána v jeho sbírce krátkých povídek „The Paper Menageri“. (NiWi)

Reklama

Reklama