poster

Tommaso (festivalový název)

 • Itálie

  Tommaso

 • anglický

  Tommaso

Drama

Itálie, 2019, 115 min

Režie:

Abel Ferrara

Scénář:

Abel Ferrara

Hudba:

Joe Delia

Scénografie:

Tommaso Ortino
(další profese)
 • muskcz
  *

  Bizár. Během dlouhé stopáže jsem s napětím očekával, jestli se něco stane. Bohužel Mr. Bean do Varů nezavítal. https://www.youtube.com/watch?v=NLU9s5lDma8 [KVIFF 2019](30.6.2019)

 • meda2016
  **

  Záměrem scénáře je vykreslit vztah v rodině staršího muže, dítěte a mladé ženy. Willem Dafoe je dobrý herec, ostatní opravdu nejsou špatní ale z děje vyčuhují Dafoeovy monology v terepautických skupinách. Rodina v podstatě nemá scénář, máme si všimnout dvou konfliktů, kdy žena chce absolutní svobodu a muž dávat i brát absolutní pozornost. Občas traumata v představách a jedna skoro-soulož. Moje vlastní hodnocení 35%.(9.7.2019)

 • Goldbeater
  **

  Abel Ferrara zas jednou zkouší divákovu trpělivost a vrší na něj existenciální motivy (do velké míry zřejmě autobiografické) na téma frustrace z rodičovství, neklapajícího manželství a neukojené intelektuality. K tomu samozřejmě připočtěme artovou rozklíženost a náboženská stigmata a dostaneme smrtící koktejl, který málokterý divák překousne. Nevěřil bych, že to řeknu, nicméně Ferrarův předchozí snímek Pasolini byl divácky daleko přístupnější, ale zas takové zatracování, jak napovídá dosavadní hodnocení, si Tommaso nezaslouží. [KVIFF 2019](30.6.2019)

 • - Natáčelo se v Římě (Itálie). (BMW12)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace