Bon Jovi: Live from London (koncert)

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 1995, 90 min

výjimečný koncert s neskutečne dynamickými kamerovými nájezdy,konceptuálně výstižný záznam který přesně vystihuje poctatu popularity této kapely.(31.5.2008)

Pod názvom BON JOVI LIVE sa skrýva bomba koncert, ktorý sa konal 25. júna 1995 na londýnskom štadióne Wembley. 72 000 fanúšikov a skvelá kapela z New Jersey na pódiu, výsledkom čoho je jeden geniálny koncert, ktorý je pre fanúšika BON JOVI nezabudnuteľným zážitkom a pre fanúšika dobrej hudby príjemne strávených 90 minút. Obdobie, kedy sa konal tento koncert, predstavuje pre chlapcov z BON JOVI zlaté roky (roku 1994 vydávajú megaúspešnú výberovku a o rok neskôr ich zatiaľ najlepší štúdiový album These Days), čo sa pozitívne prejavilo aj na pódiu, ktoré v priebehu koncertu skrášlia dve obrovské a štýlové nafukovacie figuríny. Súčasťou repertoáru sú rockové pecky ako napríklad Livin´ On A Prayer (ktorá, ako býva zvykom, otvára koncert), You Give Love A Bad Name, Keep The Faith, Lay Your Hands On Me, Bad Medicine, Hey God či Wanted Dead Or Alive a potešia i krásne a v podaní Jon Bon Joviho neuveriteľne precítené sladáčiky Always a This Ain´t A Love Song. Skrátka skvelá muzika, skvelá kapela, skvelý koncert.(28.12.2005)

Pro fanoušky Bon Jovi, je tenhle koncert nezbytný. Naprosto. Pro fanoušky rockové muziky, velmi silný a příjemný zážitek. 72,000 fanoušků proti 5 muzikantům, kteří se rozdávají do posledního dechu a snaží se potěšit fanoušky na všechny strany, ať je to Richieho "Lennonovský" design, či Johnova oddanost publiku. Nádherná show, skvělé hudební výkony, každá minuta nabitá energií. Jeden hit za druhým a v momentě, kdy začala kapela vykřikovat Shout!, připadal jsem si jako na stadionu. Nemůžu než doporučit. Keep the faith.(31.1.2011)

Koncert jak má být. Pro fanouška Bon Jovi povinnost.(24.8.2008)

Kedysi som nemal rád vôbec žiadny hard rock, nechcel som ho počúvať, mäkký sa mi zdal, hovoril som, že ho majú radi len sedláci, len sedláci a vidláci stále do kola. Potom som sa zoznámil však s Evkou z Petržalky, zaľúbil som sa do nej, je moja jediná, s ňou sa učím počúvať Bon Joviho, s Evou stále dokola tralalalá . Teraz počúvame len Jona Bon Joviho, na punk som skoro zabudol, nudný sa mi zdá, po sexe si pustíme Bon Joviho londýnsky koncert a radujeme sa do rána tralalalá. (Parafráza textu piesne "Polka" od bratislavskej skupiny Zóna A). ****(2.10.2017)