Bon Jovi: Live from London

(koncert)

Ve dnech 23., 24. a 25. června roku 1995 se povedlo kapele Bon Jovi nevídané. Koncertovala na stadionu Wembly a všechny tři koncerty byly absolutně vyprodané. Tento film, který vyšel roku 1995 na VHS a roku 2003 i na DVD, obsahuje záznam z koncertu ze třetí noci. Nechybí nesmrtelné hity jako Livin on a Prayer, You Give Love a Bad Name či Always. Zazní i dvě novinky z tehdy poslední desky These Days a to Hey God a This Aint a Love Song. (Utero)

MM_Ramone

Kedysi som nemal rád vôbec žiadny hard rock, nechcel som ho počúvať, mäkký sa mi zdal, hovoril som, že ho majú radi len sedláci, len sedláci a vidláci stále do kola. Potom som sa zoznámil však s Evkou z Petržalky, zaľúbil som sa do nej, je moja jediná, s ňou sa učím počúvať Bon Joviho, s Evou stále dokola tralalalá . Teraz počúvame len Jona Bon Joviho, na punk som skoro zabudol, nudný sa mi zdá, po sexe si pustíme Bon Joviho londýnsky koncert a radujeme sa do rána tralalalá. (Parafráza textu piesne "Polka" od bratislavskej skupiny Zóna A). **** ()

PALINO

Pod názvom BON JOVI LIVE sa skrýva bomba koncert, ktorý sa konal 25. júna 1995 na londýnskom štadióne Wembley. 72 000 fanúšikov a skvelá kapela z New Jersey na pódiu, výsledkom čoho je jeden geniálny koncert, ktorý je pre fanúšika BON JOVI nezabudnuteľným zážitkom a pre fanúšika dobrej hudby príjemne strávených 90 minút. Obdobie, kedy sa konal tento koncert, predstavuje pre chlapcov z BON JOVI zlaté roky (roku 1994 vydávajú megaúspešnú výberovku a o rok neskôr ich zatiaľ najlepší štúdiový album These Days), čo sa pozitívne prejavilo aj na pódiu, ktoré v priebehu koncertu skrášlia dve obrovské a štýlové nafukovacie figuríny. Súčasťou repertoáru sú rockové pecky ako napríklad Livin´ On A Prayer (ktorá, ako býva zvykom, otvára koncert), You Give Love A Bad Name, Keep The Faith, Lay Your Hands On Me, Bad Medicine, Hey God či Wanted Dead Or Alive a potešia i krásne a v podaní Jon Bon Joviho neuveriteľne precítené sladáčiky Always a This Ain´t A Love Song. Skrátka skvelá muzika, skvelá kapela, skvelý koncert. ()

matrosh

výjimečný koncert s neskutečne dynamickými kamerovými nájezdy,konceptuálně výstižný záznam který přesně vystihuje poctatu popularity této kapely. ()