• d-fens

ocenenia : Montréal World Film Festival 2002 - nominácia na Grand Prix des Amériques(5.2.2010)

• bono22vox

... štěstí, neštěstí, láska, manželství, kytička, růžička, dítě, smrt. Těžko stravitelný kýč, zaplať pánbůh za dobré herce...(9.1.2014)

• Terva

Sice je tu vynikající obsazení a některé výkony za to stojí, ale jako celek se to nepovedlo.(27.5.2012)

Film vypráví o dívce Angéle, jenž stráví noc s mužem,kterému mu zemřela matka. Po noci se jejich cesty rozchází, avšak Angéle nezapomněl a vydává se mladíka hledat .... Morgane Moré je nádherná, opravdový anděl, už jen kvůli ní se stojí na film podívat. Zato mladý Depardieu mi byl postupem času čím dál tím víc nepříjemnější... Chemie mezi ním a jeho filmovou manželkou vůbec nefungovala, vypadalo to, že se vzali jen proto, že tomu tak chtěl scénarista.(14.12.2006)

• Honzad007

Film, který mě snad otrávil ze všech nejvíc. Možná jsem ho jen nepochopil a nerozuměl mu, ale tohle prostě ne! Otřesné, nudné, vláčné a moc ploché. Veskrze špatné. Nikdy více!(16.2.2011)