Studentky Kayla a její nejlepší kamarádka Maddie večer v podchodě sprejují graffiti a jsou uneseny. Kayla se probouzí dezorientovaná v lese v dřevěné rakvi. Vydává se hledat Maddie. Brzy zjišťuje, že je účastnicí ve smrtící hře, kde jsou ženy pronásledovány maskovanými muži... (noelcoward73)

Accuphose

V rámci žánru určitě nadprůměr, snaží se to o posun a ten se vcelku povedl. Jasně, většina scén je nereálnejch, ale to ani tak moc nevadí. Konec je docela zajímavej. Znovu to vidět nemusím, ale za to jedno zkouknutí to určitě stojí. ()

AmunRa

Takový standardní survival horor o partičce vyděšených holek lovených v pustině bandou vycvičených hrdlořezů pro zábavu klubu boháčů. Inovativní je použití moderní sledovací techniky a jistá forma hry, jejíž pravidla ovšem musí oběti vypozorovat. Prvotřídní jsou úchylné masky zabijáků. Herecké výkony jsou spíše podprůměrné, režie všelijaká a střih vyloženě prabídný. Krví se nešetřilo, kupodivu žádné obvyklé nahotinky. Dívat se na to dá, ale jsou i lepší podobné filmy. ()

Wyrmhord

strasna hlupost, strata casu....ak vam ide iba o gore, chodte na stranku bestgore .... prvotriedna kvalita a bez zbytocnych, logiku postradajucich pseudo-pribehovych omacok ako u toho filmu... ()

Sima009

Myšlenka dobrá, ale nedotažená. Hudba mě bavila, i kamera měla své dobré chvilky.. efekty a masky víc než pěkné... ale jako celek nic co by už člověk neviděl kdekoliv jinde. Škoda toho scénáře.. ()

Dzunk

To zase jednou byla kravina. Takový debilnější hunger games mixnutý horrorem mínus veškerej ten socio-ekonomickej přesah o kterej se (v mých očích marně) snaží HG. Myšlenka zajímavá, možná to mohl bejt dobrej film, kdyby dával trochu smysl, měl alespoň špetku děje (přece jen od hororu nečekám nic extra) a neměl tak klišoidní a od první minuty jasnej konec bez jakýkoliv invence. Jednu hvězdu dávám za vysokej body-count a masky lovců, asi jediný + aspekty celýho filmu. ()

Fu_Ki

Pripomínalo mi to film “Chata v Horách” chýba tomu nejaké tempo kedže celý film ide v jednej rovine. Herecky to nieje nič extra plus ešte ta stupidita hercov tomu moc nepridáva, ale aj tak je to dosť v pohode vyvražďovačka z dosť krvavými scénami. Príbeh**, Akcia**, Humor>Ne, Násilie****, Zábavnosť***, Hudba>Žiadna, Atmosféra***, Napätie** 3.5/10 ()