Queen & Adam Lambert: The Show Must Go On (TV film)

The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story

Dokumentární / Hudební

Velká Británie, 2019, 85 min

Hrozně se to vleklo. Můžete mi cpát do kapes, že 89 minut je málo na dokument o nejlepší skupině své doby, že je zde dáno mnoho informačních telchnologií. ,,Hele vole, 89 minut se ti zdá hodně? To je čas kde šukám svoji starou." Adam Lambert si jednu dobu moc myslel, když dával pusinky svým heterálním kolegům z práce. Ten chlap má občas své dobré chvilky i špatné, ale mou osobní anomálii nepřesvědčí, že je schopen běhat na pódiu v teplém trikotu značka MazzaBuzna.(4.9.2020)

Pro mne skoro emocionálnější než film "Bohemian Rapsody" - a to je tohle dokument!(12.9.2020)

Co napsat o Adamovi? Snad jen: "von je dobrej", i když rockový bůh byl jen jeden... Nejprodávanější album v Británii není od žádných Beatles, ale Greatest Hits právě od Queen. Je vidět že v UK mají rozum, narozdíl od jistého pseudočaspisu, který sestavuje různé žebříčky z hudební branže a který nemůžu vystát. Jako nekritický fanoušek Queen musím napsat, že od nynějška je tohle jeden z mých nejoblíbenějších hudebních dokumentů. Slovy Taylora Hawkinse z Foo Fighters: "Je skvělé, že jsou tak jedineční a přitom jsou nejlepší kapela na světě."(6.9.2020)

Příběh Queen a jejich fenomenálního návratu po letech na koncertní pódia díky zázračnému chlapci, který je Freddiemu v tolika věcech podobný - a zároveň je jeho nejlepším nástupcem. Tohle prostě musel být osud. Další ukázka toho, že funguje. Dokument, u kterého se u mně střídaly slzy s husí kůží a občas i obojí zároveň. Veliká paráda.(6.9.2020)

KRÁL JE MRTEV - AŤ ŽIJE KRÁL!(3.9.2020)