Rádio Limonádový Joe (TV film)

Dokumentární

Česko, 1999, 58 min

Roman Vávra

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Docela zajímavý dokument o fenoménu a kultu kolem Rádia Limonádový Joe, které stálo hlavně na typickém Sklepáckém humoru. Ono se také není co divit, když v něm někteří nezapomenutelně moderovali.(14.4.2005)

Film neznám, ty hvězdičky jsou pro neuvěřitelné "Radio", které jsem měl to štěstí kdysi v Praze náhodou naladit, od kteréžto doby jsem jiné neposlouchal (což platí dosud). Když jsem svého času Prahu opouštěl, plakal jsem, že nebudu již více v dosahu vln Radia Limonádové Joe. Jeden soucitný známý, rovněž postruhač, mi po čase poslal dvě magnotofonové kazety s vysíláním, což byl dárek z nejcenějších.(21.6.2011)

Skvělý dokumentární film o kultovním radiu, dnes již neexistujícím. Ve filmu vystupují především herci ze Sklepa, protože právě oni byli moderatizátory rádia. Pokud jste se někdy o fenomén RLJ zajímali, je to pro Vás povinnost!!(2.4.2004)