Po Martinově smrti se Frasier vrací do Bostonu na univerzitní přednášku a za svým synem. (SkyShowtime)

Pepi74

Jedna hvězda za nostalgii. Jediný Frasier navíc mluvený opravdu unaveným hlasem a ty dva fórky za celou epizodu za to nestojí. ()

Dusty56

Možná ještě lepší než předešlých 11 sérií. Znovu to baví a oproti "originálu" je to takové svěžejší. Také obsazení nevypadá špatně, vlastně jediný kdo mi tam nesedí je ten, co hraje syna Frasiera. ()

vecnaAmbra

Prvého Frasiera z tejto série som zapla až s obavami a áno, žiaľ síce stále cítiť prvky Frasiera, ale s príchodom nových postáv už to nie je ono. Chápem, že táto časť je tak trocha spomienkou na nenahraditeľného Johna Mahoneyho, ale záver bol aj na občas sentimentálneho Frasiera príliš zdramatizovaný. Občas sa najde nejaká dobrá hláška najmä vďaka postave profesora, ale neviem si na to zatiaľ zvyknúť, najmä Frasierov syn má správanie až moc odporné a ani trochu vtipné a tá Eve mi tiež neprirástla k srdcu a do sitcomu akým Frasier vždy bol sa mi nehodí. Každopádne pozerať sa to dá, takže uvidíme čo bude ďalej. ()

Topco

Frasier je stále Frasier, prvá epizóda novej série východiskovou zápletkou lícuje historicky prvú epizódu: pracuje s otcovsko-synovským konfliktom; koncept „deň otvorených dverí“ ďalej funkčne pokračuje; Nilesov syn evokuje otca vierohodne - neraz si spomenieme na jeho úzkosť, pedantnosť a za nostalgiu kope font titulkov. Ďalšie vedľajšie postavy sú zatiaľ veľmi fajn: profesor Alan je presný a máme tu aj náruživú postavičku Oliviu (stopa po Roz). Sklamanie sa rozhodne nekoná. ()