Deník zločinu: Noční jízda

(seriál)
  • Mexiko Historia de un crimen: Colmenares (více)
Trailer

Epizody(8)

Mladý student Luis Andrés Colmenares byl po jedné halloweenské party nalezen mrtvý. Nehoda, nebo vražda? (Netflix)

Trailer

petikacka

No, je to rozhodně zajímavý případ, ale bohužel bez uzavřeného konce. U těchto děl mám problém s tím, že divák může hrát pouze s kartami, které jim rozdá režisér. Tzn., že se rozhoduje podle toho jak je událost popsána a jak známo, kolik různých lidí tolik různých pohledů na daný případ...Za mě 85% ()

zahadum

Zaujímavo podaný seriál o jednom nevyriešenom úmrtí v Kolumbii. Tak ako to podali tvorcovia je ťažké presne povedať čo sa stalo v tú osudnú noc na halloween. Divák si sám musí povedať,že či to bola vražda alebo nehoda, poprípade ak to bola vražda kto za ňou stál. V Kolumbii je veľmi ťažké dokázať nejakú spravodlivosť vzhľadom na veľké sociálne a rasové problémy medzi ľuďmi. Majetný človek z " lepšej "vrstvy si vie potom spravodlivosť prispôsobiť tak aby to bolo výhodne len pre neho. ()

*CARNIFEX*

Z pohľadu odkrývania pravdy samotného zločinu, sa určite jedná o lepší scenáristický priemer. Koniec koncov, napísal ho sám život. Tým, že sú epizódy kratšie, je aj dynamika seriálu na slušnej úrovni. Jediné s čím mám problém, je samotná umelo vytvorená dramatizácia udalostí tvorcami tohto krimi, lebo miestami má človek dojem, že nie všetko čo je odprezentované, spĺňa kritéria: “hlava aj päta”. Medzi 3-4. ()