Gangster, policajt a ďábel

• Jižní Korea Akinjeon (více)
všechny plakáty

V Čchonanu je v autě brutálně ubodán muž a případu se ujímá detektiv Jung Tae-seok (Moo-yeol Kim) se svým parťákem Bae Soon-hoem (Yoon-seong Kim). Jung si jako jediný případ spojí s dalšími vraždami, které byly spáchány stejným způsobem, a dojde mu, že je má na svědomí sériový vrah. Když tentýž vrah napadne a pobodá i šéfa gangu Jang Dong-sua (Dong-seok Ma), oběma mužům dojde, že musí spojit síly, aby ho dopadli. Každý ovšem sleduje svůj vlastní cíl. (LangiJ)

Nam.94

Dost mě to bavilo, příběh je inspirovaný skutečnými událostmi,  sympatičtí herci a dobře pošahaný hlavní záporák. Je mi líto,  že ho policajt nechal odsoudit podle zákona a nenechal ho zabít gansterem. Chápu,  pokud je to vážně třeba na 90% inspirované pravdivými událostmi,  dává smysl, že policajt musel jít podle zákona na druhou stranu se mi to nelíbilo. Policajt celkově neměl moc prostoru aby si ho divák zamiloval,  všichni z něj dělali idiota a neměl respekt,  ganster měl zajímavou osobu, ačkoliv sám se krve nebál, hnusilo se mu bezdůvodně zabíjení.  Jak jsem napsala, je to dobré krimi, příběh se nevleče, záporák je vykreslení úžasně, policajt je "vpoho", ganster je úžasný.  Konec bych si představovala jinak i tak ale 4/5 ()