Lord of the Piercing

(TV film)
všechny plakáty
Komedie / Krátkometrážní
USA, 2002, 3 min

Na MTV stvořená parodie na zasedání velké rady z Pána prstenů. Jack Black zde hraje hobita, který to trochu nezvládl a udělal s prstenem něco, co dělat neměl. Naštěstí vše vyřeší duchapřítomná Sarah Michelle Gellar. (Vertigo666)

LuNaj

Moc funny. Jacka nějak moc nemusím, ale tady fakt trefil hřebíček na hlavičku. Nebo na něco jiného? :-)) ()

Borecz

Pána prstenů moc nemusím, ale tohle se mi taky nelíbilo. Není to vtipné ani jinak zajímavé. Jediné pozitivum je, že to krátké. ()

Snapphanar

Jack Black to prostě umí.... Kdo jiný by si dokázal prsten přidělat po kalbě jako piercing na penis? Skvěle sestříhané a vtipné video.... ()

Rediik

Na to, že moc humor Jacka Blacka nemusím, jsem se skvěle bavila. Pouhé tři minuty, ale i přesto jsem se smála snad po celou dobu. Zapeklitá otázka, co udělat s nebezpečným prstenem, byla "radikálně" vyřešena.:D ()

david666

skvělá parodie. Black tyto věci umí a S.A.Gellar je sexy jako vždy. Podle mě jedna s hereček s největším sexappealem ()

Tatrysyn

Poprvé jsem tu viděl Jacka Blacka. Sestřih mě naprosto rozsekal. Vzhledem ke krátké délce filmečku si ho rád pouštím pro zasmání doteď ()

james11

Podle mě super parodie na zasedání velké rady... Jack Black mě umí rozesmát snad vždy :-) Ode mě si tahle tříminutka zaslouží 4* ()