poster

Lord of the Piercing (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

USA, 2002, 3 min

Režie:

Joel Gallen

Kamera:

Clyde W. Smith
 • SOLOM.
  ***

  Spíš trošku trapné, než abych se u toho za břicho nebo v tomto případě za péro popadal, ale tak jak vidno spousta lidí z tohoto „fórku“ byla doslova unešena. Pána prstenů docela můžu, Sarah Michelle Gellar jsem měl svého času hodně rád - Jack Black je a byl vždycky tak trochu COCOT – víc jak průměr nedám…(28.11.2018)

 • Gemini
  ****

  Víte, od jisté doby se při sledování Fellowshipu při slavném Boromirově "It is a gift." začnu příšerně řehtat. A kdo za to může??? Přece Jack Black, Sarah Michelle Gellar a páni střihači, kteří si pro předávání MTV Movie Awards 2002 dali tu práci a tohle vytvořili. Ale přiznávám, že parodie na Fincherův Úkryt byla ještě příšernější:)(27.9.2003)

 • Matty
  ****

  Se správným přístupem (a s Jackem Blackem) může být i ta nejnudnější dialogová scéna z Pána prstenů švandou k puknutí. Kombinace smrtelně vážných členů společenstva s pitvořícím se Blackem, majícím na jisté intimní partii těla piercing v podobě prstenu, se ukázala být vhodnou výchozí situací pro rozehrání na tři minuty dostatečně vtipného skeče. Velice rád bych viděl upravenou verzi LOTRa seskládanou právě z těchto krátkých parodií povalujících se po internetu ve slušném množství.(15.4.2007)

 • Djkoma
  ****

  Sarah Michelle Gellar nehraje v žádných super filmech, ale na její a Blackovo vystoupení na MTV MA se vždycky těším a ani v roce 2002 pro mě nebyl jejich výstup žádným zklamáním.(15.12.2006)

 • DaViD´82
  ****

  Konečně nám někdo vyjevil skutečnou pravdu pravdoucí o Elrondově radě. Jako skrytý bonus na DVD brilantní.(20.11.2003)