Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když bylo Katie 12 let, náhle zmizela. Policejní pátrání k ničemu nevedlo. Po pěti letech stojí Katie před domem. Je evidentně traumatizovaná, vůbec nemluví. Policie se zasekla ve slepé uličce, a tak se do pátrání po únosci pustí její matka na vlastní pěst... (TV Prima)

Recenze (3)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Rodičom sa pred dverami objaví 5 rokov nezvestná dcéra. Má už 17, ale teda nič moc, nepodobá sa v podstate ani na jedného z rodičov, v obchode by ste ju reklamovali. Navyše dievča vôbec nerozpráva, iba si narušene v posteli verklíkuje „neříct nic, neříct nic“, takže je zrelá akurát tak na zvieraciu kazajku. Tie sú však v poslednej dobe asi obsadené, veď ju nedostal ani istý Igor z Trnavy. A tak príbeh pokračuje ďalej a vyuzlí sa z toho dosť podpriemerný thriller, kde tempo diktuje chlapík s hereckým prejavom kameňa z Fantaghira. Úplná tragédia to nebola, na tých televíziách typu TV Doma sme videli už aj horšie. ()

Miroslav.Zac 

všechny recenze uživatele

Prvních pět minut bylo zajímavých a slibovalo dobrou zábavu. Pak se ale scénárista pomátl a udělal z toho takovou zmatenou humusárnu, že se na to nedalo dívat bez toho, aby si člověk neťukal na čelo. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Roger Chase (Jose Rosete) položí svou zakrvácenou dlaň na Katieino (Sierra McCormick) pravé předloktí, čímž přiměje její matku, aby ho švihla rukou a odtáhla ji zpět, čímž odhalí velkou krvavou šmouhu. V dalším záběru je Katieina paže zcela čistá. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama