Mickey's Orphans

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný / Komedie
USA, 1931, 7 min

Mickey Mouse zaživa doma blázninec potom, čo sa mu dostáva do rúk plný kôš sirôtok - mačičiek... (T2)

PetraMishka

Mickey a Minnie se o Vánocích starají osiřelá koťátka, která se nedají spočítat, kolik jich je, a navíc jsou demoliční, takže ve výsledku mohou být rádi, že jim alespoň domeček zůstal. ()

petaspur

Mickey uprostřed vánoční pohody strojí vánoční stromeček, Minnie hraje na klavír Tichou noc a tajemná zahalená postava zanechává na zápraží jejich domu košík s neznámým obsahem. Dobrosrdeční myšáci do košíku nakouknou a už se z něj hrne nekonečná armáda koťat likvidujících zařízení jejich domu rychleji a mnohem zábavněji než pracovití příslušníci nejmenovaného etnika v Chánově. ()

Stegr

50% - Byl jsem fascinován tím, jak oba myšáci sledovali demolici svého domku malými koťaty s úsměvem na tváři... :) ()

Flego

Vianoce. Mickey ozdobuje stromček a Minnie hrá na klavíri. K domu sa blíži postava a ku dverám odloží košík s mačiatkami... Klasický čierno-biely animák Walta Disneyho. ()

majo25

37. diel zo série Mickey Mouse - tentoraz o demolícii domu pohodenými mačiatkami na sviatok vianočný. Tú flegmu Mickeyho, keď mu rozbíjajú dom a fyzicky ho napádajú, by som chcel mať. 50% ()

LuiCJ

Nechápem čo je tam také "oscarové"? Možno gagy mačiatok - sirôtok, tie aj mňa pobavili. Grotesku robila dobrou hlavne vianočná atmosféra, no na druhej strane grotesky s mačiatkami - sirôtkami, skutočne nemusím a takých je viac. ()