V 15. století žil na hradě v divokých rumunských horách mocný vládce. Říkali mu temný princ, protože byl velmi krutý a nelítostný. Celý život bojoval s Turky a legenda praví, že byl nesmrtelný a nikdo ho nemohl zabít. Poddaní se ho báli, žádný muž nebo žena před ním nebyli v bezpečí. Jeho záliba v krvi a utrpení je však známá dodnes a jen těžko uvěřit tomu, že jednoho dne si v jeho srdci našla místo láska... (oficiální text distributora)

rochelka

Tak tohle je fakt síla! Obdivuju sama sebe,že jsem ty sexuální orgie,trapácké hororové pokusy a dementní dialogy dokázala shlédnout až do konce. Vždyť to nemělo hlavu ani patu! Nevím,co jsem si od toho slibovala,vždyť už i ten název divně voní. A ty úchvatné ,,bojové scény''! Přímo dech beroucí podívaná! ()

Chuanek

V rumunsku se děje něco podivného, ihned po příchodu tajemného amuletu do země, amulet dávného tyrana, kterému bůh sebral i tu poslední radost na světě a ten se za to smrtí. Film provází docela chaotický děj, sem tam vás něco uchvátí, ale rozhodně to není film na další zhlédnuté, jak se říká jednou a dost, tak v tomhle to platí dvojnásobně ()

Trinculo odpad!

Klasika. PhD studenti a studentky jako maso na porážku. Co jiného taky. A kdy si lidi přestanou myslet, že Rumunsko je jakási díra v zemi plná divnejch rituálů a hladovejch a zároveň neskutečně nadrženejch valašskejch krutovládců. A vlad co má vstát z hrobu! A jako celek to přílíš nedává smysl a čpí televizním horrorem pro brzké ranní hodiny na daleké kilometry. ()

R.I.S.A

Pamatuju si jak sme na to koukali když to vyšlo na DVD u kámoše zmaštěný jak prasata, v tej době to i šlo ale znova sem to už nikdy neviděl a asi ani nechci děkuji :D ()

Boban_23

rochelka> Film jsem sice neviděl a věřím, že může stát za nic. Ale název si nikdo nikde jen tak nevymyslel, protože /Vlad "narážeč"/ je prostě postava z rumunských dějin!! ()