V 15. století žil na hradě v divokých rumunských horách mocný vládce. Říkali mu temný princ, protože byl velmi krutý a nelítostný. Celý život bojoval s Turky a legenda praví, že byl nesmrtelný a nikdo ho nemohl zabít. Poddaní se ho báli, žádný muž nebo žena před ním nebyli v bezpečí. Jeho záliba v krvi a utrpení je však známá dodnes a jen těžko uvěřit tomu, že jednoho dne si v jeho srdci našla místo láska... (oficiální text distributora)

lennyd odpad!

Příběh o skupince studentů, která přijede do Rumunska studoval legendárního vojevůdce Vlada (Drákulu?). Jedna z hrdinek má cenný medailon, který zdá se vyvolává staré démony na povrch.. Škoda, že film radši nepojmenovali Vlad Přirážeč a nenatočili s hlavními hrdiny nějaké to péčko. Celé je to dost ubohé, zmatené, triky jsou na úrovní 15, 20 let starých filmů. Chvílema jsem docela fandil Vladovi, aby je konečně všechny pozabíjel, a všichni jsme mohli jít spát... ()

mosnak odpad!

Dokonce jsem si tuhle sračku jednou půjčil z DVD půjčovny a nestačil jsem se divit. Který chorý mozek toto mohl natočit :-( ()

zdeny99 odpad!

Amatérští hráči larpu se rozhodli natočit něco, co mělo vypadat jako film. Aby to přeci mělo nějaký tahák pro diváky, tak do hlavní role obsadili vyhořelého Billy Zaneho a film pojmenovali podle pravého jména legendárního knížete Drákuly. Jenže s jeho životem to má pranic společného a i Bram Stocker se musí otáčet v hrobě, který udělal z Vlada ve svém románu upíra. Tohle je ještě horší než DRACULA 3000 a podle mého názoru se jedná o nejhorší film ve svém žánru společně s filmem CESTA UPÍRŮ: VAN HELSING VS. DRACULA. [1503. hodnocení, 52. komentář, 13%, 40. nejhorší film] ()

CyriC odpad!

Po tísících letech lidé na zemi zapoměli některá slova, jiná našla nový význam. Vznikla dokonce slovní spojení, která vyjadřovala více vlastností, jedním z těchto spojení je "Vlad narážeč". Obyvatelé světa budoucnosti jej využívají pro označení bezmezné nudy a absurdity okamžiku, který připomíná pohled do Lovecraftova světa za oponou. Nudy v tomto filmu je více, než hoven v Pražské kanalizaci. ()

Heroine odpad!

Tak tohle je hodně kvalitní kousek odpadu. Vlad nikoho nenaráží, akorát vysává. Mělo by se to jmenovat spíš Vlad Vysavač. A všechny ty scény se svlíknutejma holkama, s vlkama v lese, s tajemným spolkem... K tomu ještě totálně debilní chování všech postav, a další odpad je na světě! ()

Redix

Pokud bych měl zvolit film s nejdebilnější překladem (v podstatě nejvtipnějším) a názvem vůbec, pak by vyhrál asi tento. Film jsem sice neviděl ale vzhledem k tomu že tam hraje Billy Zane si troufám říct že je to sračka. ()

katmandzoo

pripadalo mi to ako keby tento film režírovali a natáčali deti základnej školy, ktorí to dostali za domácu úlohu..katastrofa.. ()

Godhaj odpad!

,,Musíme to hlásit." ,,Rumunské policii? A strávit s nimi několik dnů? Nenene ne, teď půjdeme spát, nic to není." Vlad je teda pořádný kujón. Protože je prokletý, tak pobíhá po lesích a przní americké doktorandky. Zní to možná legračně, ale legrace to opravdu není. Na céčkový film je v něm málo akce, půl filmu se jen prochodí, což je pěkná nuda. Vlad v kožených gatích vypadá vesele, ale moc často se na obrazovce neobjeví. Jako totální wtf scény působí prostřihy do minulosti, které vypadají jak vykradené z úplně jiného filmu. Postelové scény zase připomínají nějaký eroťák, který se možná točil paralelně. Prostě hrůza... ()

PRobin odpad!

Opět to bylo dlouhé a nudné. Nechci slyšet, že Vlad (vlastně to ani nebyl Vlad, ale jeho syn Vlad) byl jen chudáček, jehož postihla kletba. Já chtěl Vlada Draculu. Vlada, který se pochechtává nad sklenkou krve, zatímco sleduje torza svých nepřátel kvílících při napichování na kůly. Chtěl jsem Vlada s tikajícím okem, který dloube oči a slintá. Já chtěl pořádného hororového úchyláka. A místo toho jsem dostal obyčejného "rumuna", který bůhví proč cestuje z minulosti do přítomnosti, mění podobu a cucá krev (teda cucne si jen dvakrát). A cestuje za pannou, kterou chtěl v minulosti zprznit (proč cestuje ona je pravá záhada). Vlad hraje svojí úlohu celkem obstojně, protože ve scénáři měl asi napsáno něco jako "Drž hubu a kouli očima" (takže prohodí jen pár slov, jaká úleva!). Zase originální skupinka studentů, s hlavním hrdinou jménem Jeff. Hrdinka nám ukáže prsa a něco zadrmolí rumunsky. Jinak poznáme plno rumunských tradic, z nichž mě nejvíce zaujala svatba s mrtvolačkou (ale ještě nesmí hnít, jinak z ní zůstane po svatební noci všude plno svinstva :-D ) a ochutnáme pravou samohonku. Rumuny hraje skupina afročechů a američanů. A pokud vydržíte do konce tak uvidíte, že všechno dobře dopadne. Za vladova držhuby :) ()

Shanen29

No sakra,ten film je opravdu hrozný.Distributor si zřejmě plete horor a loutkový film plný hovadin a blbostí.Není dál o čem. ()

CrazymanM odpad!

Tak to byla teda slušná sračka!Že se vůbec vyplatí něco takovýho točit,to nechápu.Myslel jsem si,že to v těch komentářích přeháníte,ale musím vám dát za pravdu! ()