Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poté, co je problémová dospívající dívka Katie (Calli Taylorová) odsouzena k domácímu vězení, zamiluje se do pohledného mladíka jménem John (Travis Burns), který se právě přistěhoval do sousedního domu. Přestože jejich vztah zpočátku vypadá nevinně, Katie je stále více přesvědčena o tom, že John zdaleka není takový, jak se na první pohled zdá. (HBO Europe)

(více)

Recenze (17)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jak vidno David DeCoteau se už asi vykašlal na točení laciných hororů pro 4% menšinu – namakaní hošani v bílých slipech už ho nerajcují, no a tak se vrhl na laciné televizní thrillery s obšlehnutou zápletkou, kterých existuje už celá řada. Tady si na pomoc vzal celkem pohlednou Calli Taylor – smůlou je, že ta holka zas až dobře hrát neumí, ani se nesvlíkla – takže podprůměrný příběh nezachránila ani tak. Až jsem se zděsil, jak teď vypadá kdysi docela atraktivní Vivica A. Fox (to je hnus velebnosti). Vzhledem k otevřenému konci očekávám další pokračování krutopřísného namakaného souseda, který vraždí pro zábavu, dává lidem do bytů kamery, jichž si nevšimne leda tak slepec a je takový debil, že holku co má domácí vězení a lokátor na noze vytáhne pryč od baráku a sám tak upozorní policajty. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Keby som bol majiteľom HBO, tak by som svoju značku takto neriskoval. Najprv sa dlhé desiatky sekúnd pozeráme na akože vymakaného cvičenca a následne vidíme, ako umelé dievča so štyrmi kilami makeupu po pár sekundách od zoznámenia nemá problém chlapcovi dať takmer všetko. Aj by dala, ale nie je to erotický film, tak to preskočili. Film vo svojich absurditách ale pokračuje a konanie postáv nepochopí ani najväčší psychopat - veď kto normálny by hodil mobil učiteľke do ksichtu? Alebo kto si nevšimne, že mu do domu nainštalovali kamery? Film síce u mňa nezabodoval, ale aspoň pobavil užívateľ johnny371990, ktorý zhodnotil tento film slovami: "Prvý koment." Ďakujeme mu preto, že tak významne obohatil túto filmovú databázu a tiež že sa s nami podelil o svoj dátum narodenia. ()

Reklama

Johnny.ARN odpad!

všechny recenze uživatele

David DeCoteau režíruje filmy určené pre jojku alebo primu. Proste presne tie pičoviny, čo pustia na pluske podvečer pred správami alebo hlboko v noci pred polnocou. Proste filmy, kde už názov hovorí, že to bude zlé. A jeho filmografia je len o takýchto "the wrong..." filmoch. Kto to platí a prečo to HBO kupuje? ODPAD! ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Ve jménu všech špatných sousedů si jedna vnadná sousedka pod 25 let říká o pořádný sexuální dotek. A ten jí není tak úplně dopřán. Nějakého toho mrnění se jí sice dostane, ovšem měsíc jejího alternativního trestu, kdy jí bylo policejně uloženo domácí vězení za mravnostní delikt, bude vyplněn seznámením a sběrem informací o muži, po jehož vilném pohledu zvlhne i vodovodní trubka. Notně obehraný syžet mírně usiluje o drobné inovační postupy. No, neraduj se, diváku, režisér se totiž výrazně zasekl u snímání pozadí Calli Taylor, načež napětí a napínavé situace mají o poznání menší prostor než by bylo záhodno. Režisér David DeCoteau má z nějakých blíže nejasných důvodů ve své filmografii solidní množství filmů, co mají v názvu slovo "špatný", a skoro to vypadá, že jde patrně i o špatné filmy co do kvality. Beru ale na milost jeho snahu nebýt zbytečně zdlouhavý, dobrý vkus na to obsadit zajímavou hereckou dvojici do centra pozornosti, Travis Burns působí coby psychopat zajímavě, ovšem oproti tomu byl poměrně zabit potenciál a nebyla přítomna žádná chuť rozpracovat vícero detailů, které přímo volaly po větším objasnění. Finální část působí dokonce tak, jak kdyby štábu náhle došly finance. Celý film mohl zapůsobit daleko větším napětím a kreativitou. Většině diváků tak bude muset stačit sexuální působení nadějné Calli Taylor. 6/10 ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Problemova divka jiz zemrel otec se zamiluje do zahadneho mladeho souseda nadsamce. Je to zrucne natocena rutina na tema "miluji psychopata". Viz napriklad 8 let stara pisnicka od jedne ze Spice girls Criminal. Potom co Katue v zachvatu vzteku napadne ucitelku , ma domaci vezeni . Nejdrive nevite kdo zahadny soused je, ani umysly Katie. Protihracem Katie je Amatha. Matka Katie se zoufale snazi napravit s ni rozbity vztah. Je zde vedlejsi zapletka Johnova obchodniho partners Franklina Danielse. Ta je zcela nezapojena do hlavni zapletky a Franklin je zabit, aniz by mel dopad na pribeh. Celkove je to celkem zabavny kousek s nevyuzitym potencialem. Udrzuje stale pozornost divaka, aby neztratil zajem. Nepustite si ho ale dvakrat. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama