3 nindžové v zábavním parku

• Česko Tři nindžové v zábavním parku (více)

Tři mladí nindžové - Rocky, Colt a Tum Tum - trénovali o prázdninách své umění u dědy Moriho. Dva starší bratři se ale místo o dobrodružství začali zajímat o krásná děvčata, a tak ani nepostřehli, že místnímu zábavnímu parku hrozí nebezpečí. Zpočátku to vypadalo, že se proti nindžům spikl snad celý svět. Naštěstí ale stačili na poslední chvíli spojit své síly dohromady a připravit se na těžký boj se záhadnou a tajemnou silou, která chtěla nad parkem převzít kontrolu. (Bonton Home Video)

CrashONE

Pamatuju si jak jsem tenhle film hltal. Viděl jsem ho x-krát a stále mě bavil. Ty roky už jsou dávno pryč a budu na něj radši vzpomínat tak, jak jsem ho viděl v očích dítěte než jak bych ho viděl dnes. ()

jouzy odpad!

Hrozný film (aspoň pro mne) Hulk Hogan který se asi nikdy neměl stát hercem,ale měl se držet Wrestlingu . Každý film s Hulkem je pro mě dost velkým utrpením a s bečkovým režisérem Seanem McNamaraou totalním propadákem. ()

TheNail odpad!

Já bych vraždil, když vidim malýho haranta, kterej měří půl metru vykopnout nožičkou, při tom zavřískat "ajááá" a drcnout do cvičenýho dvoumetrovýho chlápka, kterej se svalá na zem... UÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! :) Chtěl jsem dát hvězdičku navíc, za Hulka Hogana, ale ani on nedokáže "tohle" vytáhnout ze sraček. ()

BaHa odpad!

Odpad, odpad, odpad, co víc by se dalo říct?Nuda od první minuty až do té poslední, přerušována jen občasnou reklamou, u které se člověk baví víc. Teroristka v zábavním parku, tři děti nakopou zadky všem okolo a malá holka ovládající počítačové systémy líp než I.T.Crowd. To hovoří za vše... ()

Frosty_CZ odpad!

Rád bych dal tomuto veledílu, kterému nesahá Cameronův Avatar ani po kotníky, 5 hvězd, ale to bych opravdu musel být zdrogovaný héliem, neboť za střízliva mi po 5ti minutách mozek hlásil error 404. Jinými slovy pokud máte partu kamárádů, plazmovku a velké množství návykových látek či chipsů, můžete se u toho bavit. Já se ale nebavil. Varování ministerstva zdravotnictví: Sledování této megasračky způsobuje náhlý infarkt a dýchací potíže, vypadnutí očí z důlků, smrt. ()

Pattrick odpad!

Ježíš, to je kravina .. bože za co jsem si toto zasloužil, děti si hrají na ninji, trapné, nudné bez vtipu, bez akce .. aaaa ()

Mithal odpad!

Parta ninjů snažící se udělat loupež století tím, že obsadí zábavní park? Parta prcků, která je kope do rozkroků? A k tomu latexová královna s obličejem Michaela Jacksona? Bojíte se? Ne? Tak to by jste měli. ()

qwxyz odpad!

A vida. Popelnice už čeká, zrovna dnes nám ji popeláři vyvezli(jaká to štastná náhoda). Žijeme ovšem v demokratickém státě a proto má každý právo na soudní proces. Soudce tedy předvolává Hulka Hogana(jako zástupce borců podílejících se na zločinu jménem 3 NINJAS:high moon at mega mountain). Žalobcem jsem já: Můžete mi vysvětlit, proč se chováte jako filmový dobytek? HH mlčí nebo spíše dodá že jsem nevkusný tajtrdlík, který neví, co obnáší superfilm.Žádá porotu, aby jej osvobodila, jenže....soudcem jsem také já, porotou téže, HEHE. A tak Vás mílý sire Hogane odsuzuji k 30 letům nucených studií na uměleckých školách, abych Vám mohl dát(samozřejmě za 30 let po studiích a natočení dalšího hoganovského bijáku) alespoň 10%. To je ale vzdálená budoucnost. Nyní je to tak za 5%. ()

JamesMalat odpad!

Na tuhle sračk. jsem se vydřel dívat asi dvacet minut, žádný příběh výkoni jak na dětském divadle, příšerná kamera a takovéhgle efekty, bych zváldnul sám už nikdy více. ()

JARDAHONDA odpad!

Po nezdařilém Herkulovi se tu objeví další akční průser, proč ne.. (Ten člověk sice bojuje, ale asi jen sám se sebou)! (o5 Škoda, Hulku!) ()

nignignigga

Další pecka zasluhující oskara za hudbu a hlavního hrdinu. V tomhle filmu je prostě akce od začátku do konce. Co se týče vizuálních efektů, tak naprostá slast pro oči. Zábavný park je úplný ráj, kde bych se také rád povozil na některých atrakcích. No prostě bomba... Ty kung-fu chvaty 3 nindžů ohromující.. určitě za tím stojí roky dřiny a odříkání. Podle mě lehce podhodnocený film, který by si zasloužil přední příčky! A Hulk Hogan? Naprostej frajer! ()

MisterSister

Pompézně napsaný scénář vyšperkovaný naprosto nabombeným obsazením tvoří dokonalou symfonii. Škoda nedokreslené prequelové linky odehrávající se v dětství hlavních hrdinů skrze flashbacky - zasloužila by o 11-14 minut stopáže víc. Hulk Hogan byl naprosto parádní a ne nadarmo je toto jeden z největších filmu vrcholu 90. let. ()