3 nindžové v zábavním parku

• Česko Tři nindžové v zábavním parku (více)

VOD (1)

Tři mladí nindžové - Rocky, Colt a Tum Tum - trénovali o prázdninách své umění u dědy Moriho. Dva starší bratři se ale místo o dobrodružství začali zajímat o krásná děvčata, a tak ani nepostřehli, že místnímu zábavnímu parku hrozí nebezpečí. Zpočátku to vypadalo, že se proti nindžům spikl snad celý svět. Naštěstí ale stačili na poslední chvíli spojit své síly dohromady a připravit se na těžký boj se záhadnou a tajemnou silou, která chtěla nad parkem převzít kontrolu. (Bonton Home Video)

MaxForValue

Je to síce strašná konina, ale keď máte šesť rokov a túžite byť hrdinom a niečo dokázať, tak by ste to s tými malými šprtmi hneď menili. Hulk Hogan nestál za veľa ani ako wrestler (v tomto ho The Rock jasne poráža, i na plátne), a ako herec to je ešte horšie. Hoci, v The Expendables by som si ho vedel veľmi dobre predstaviť. ()

qwxyz odpad!

A vida. Popelnice už čeká, zrovna dnes nám ji popeláři vyvezli(jaká to štastná náhoda). Žijeme ovšem v demokratickém státě a proto má každý právo na soudní proces. Soudce tedy předvolává Hulka Hogana(jako zástupce borců podílejících se na zločinu jménem 3 NINJAS:high moon at mega mountain). Žalobcem jsem já: Můžete mi vysvětlit, proč se chováte jako filmový dobytek? HH mlčí nebo spíše dodá že jsem nevkusný tajtrdlík, který neví, co obnáší superfilm.Žádá porotu, aby jej osvobodila, jenže....soudcem jsem také já, porotou téže, HEHE. A tak Vás mílý sire Hogane odsuzuji k 30 letům nucených studií na uměleckých školách, abych Vám mohl dát(samozřejmě za 30 let po studiích a natočení dalšího hoganovského bijáku) alespoň 10%. To je ale vzdálená budoucnost. Nyní je to tak za 5%. ()

Colonist odpad!

Normálně bych na to nekoukal, ale zdejší komentáře mě zaujaly. Tento film je ukázkou klasického laciného dětského filmu, který se dětem bude líbit (možná) a rodiče u něj budou trpět. Já jsem se teda bavil, protože jsem se musel pořád od srdce smát té hromadě trapností. Jenže to nebylo úmyslem tohoto filmu, takže odpad. ()

Barak

Se divím, že jsem tuhle sračku vůbec dokoukal. Úvodní scéna: Nějaká výcviková aréna, kde asijský děda učí tři malé haranty kung-fu. Samozřejmě projdou závěrečným testem. Pak se vrací domů - je konec prázdnin - a jeden z nich má náhodou narozeniny. A co chce? Jít do zabavního parku. Shodou okolností se vedle nich zrovna stěhuje do nového baráku jedna rodinka, přičemž tatík dělá do filmu a jeho dcera je hotový génius, nebo-li "Einsteine, styď se!" No a tak si jdou všichni čtyři užívat. Načež park přepadnou teroristi v čele s nějakou starou rachejtlí, která si myslí, že je "Miss Space" nebo co a celý ho uzavřou (nebojte, návštěvníci jsou v klidu - po celý den, dělají, jakoby se nic nestalo, teroristi neteroristi, jdu na kolotoč - naprosto dementní). Ta kráska ale nepočítala s tím, že tam budou čtyři malí caparti, kteří jí její velkolepý plán překazí. Takže desetileté děcka, které budou nejspíš ultrarozumné, tam mlatí "tvrdé" chlapy, kteří podle toho jak se chovají a jak jsou neschopní, asi ještě čůrají do plenek. Ohánějí se tam těma svýma nožičkama, kosí všechny nepřátelé a přitom nadšeně vykřikují "whoa-a" atpd. Hulk Hogan se tam občas mihne, někoho sejme a pak zas někdo sejme jeho - to se, dá se říct, pořád opakuje. No a nesmím opomenout nechtěnou účastnici v podobě holky s brýlema, kšiltovkou a batohem, ve kterém najdete helikoptéru, počítač a kdoví co ještě. Táta dělá u filmu a učí svoji dcerku po večerech hackovat a dělat různé finty (teď už si nic jiného nevybavuju), takže teďka je to naprostá borkyně, která umí hotové divy. No jak říkám, je to dementní, stupidní, blbovina, no hotová sračka. Jako ale nejde se tomu občas smát, protože tohle se jen tak nevidí - ty dialogy, postavy, naprostá nedomyšlenost.. já už fakt nevím co k tomu víc říct. Je to prostě sračka.... ()

Jiří K. odpad!

...6-ti letý klučina, který dává do těla dvěstěkilovýmu pořízkovi, a kterého dokonce dokáže skolit, ...prsatá štíhlá blondýna vrazila panu Hoganovi pěstí a ten upadl do bezvědomí ...... a takové "perly" tam jsou celý film. Ne, na pět hvězdiček to skutečně není... Nedoporučuji ani jako studijní materiál pro idiocii ()

• Max Elliott Slade si mal úlohu Colta zopakovať aj v tomto filme, no rozhodol sa radšej dokončiť štúdium, ktoré kvôli početným filmovačkám musel prerušiť. (m.a.t.o.)
  • Jediný film série, v ktorom stvárnila zápornú postavu žena. (m.a.t.o.)
  • Keď Rocky (Mathew Botuchis) preskočí plot, aby zachránil brata TumTuma (James Paul Roeske), zakričí "Give me a five!" bez toho, aby pohol perami. (vander19)