Agent indických elitních speciálních sil Kabir (Hrithik Roshan) má sestavit a vycvičit tým pro boj s islámskými teroristy. Do Indie přijel právě jeden nechvalně známý člen ISIL a tuší se, že chystá velký bombový útok. Neví se ale kde. Khalid (Tiger Shroff), jehož otec byl odhalen jako zrádce a zabit přímo Kabirem, se snaží očistit jméno rodiny tvrdou prací v protiteroristických jednotkách a chce se účastnit i této mise. Kabir ho odmítá, ale na doporučení velení jej nakonec přijme. Moc mu však nevěří. Tvrdí, že zrádná krev se dědí a navíc mu zabil otce, což Khalid ví. Jenže teroristé, proti kterým tým stojí, jsou první liga a je nezbytné si naprosto důvěřovat… Je nutno celou teroristickou síť co nejrychleji rozkrýt a odhalit dříve, než bude pozdě. Jak se ale zdá, zase se roztáčí kola zrady. Nebo je vše jinak? (Big Bear)

Mamlas odpad!

Můj třetí a poslední pokus o indický film. Zase se na to nedá dívat, je to směšné jako inspektor Clusoe, blbinky, srandovní neherci, srandovní hudba a velmi vážné smešné ksichty. ()

srolyma

Mohl to být slušný akcí nabitý film z bojů proti muslimským teroristům. Mohl, kdyby ho ovšem nenatočili Indové. Tím pádem celkem namakané střílečky a honičky střídají veselé muzikálové vsuvky, kdy drsní vojáci odhodí zbraně a tančí a zpívají v rytmu diska. Akce je samozřejmě maximálně přepálená a to až za hranici možného, děj je krkolomný, dialogy se vedou ve stylu kolumbijské telenovely a vše tím pádem působí až parodicky. Prostě Bollywood. Nicméně když tenhle styl člověk přijme, tak je to celkem slušná a nechtěně vtipná zábava, navíc se spoustou krásně nasnímaných světových lokací. ()

rigby

Parádní obsazení a ve druhé půlce se to docela slušně rozjede. Ale ta první polovina je potřeba také vidět. Hrithik v ní ukazuje svaly a jediné, čeho lze litovat, je téměř absence tanečních scén. Jen dvě na film je hodně málo, i když jsou opravdu perfektní. Ale užíval jsem si i choreografii soubojů. Vlastně jsem se opravdu bavil po celou dobu. 3+ ()

Vajnlich odpad!

Nejenom, že je to hrozná kravina, ale taky to natáčel kameraman s parkinsonem. Kamera se klepe jak kozy striptérky u tyče a už po 15 min. sledování z toho bolí oči a hlava. Nechápu to hodnocení tady a dokonce srovnání s rychle a zběsile. Je to naprosto přehnaný, nereálný a ještě to trochu připomíná gay porno. Nevydržel jsem se na to koukat až do konce, naprostá ztráta času. Už jsem vyděl pár Indických filmů, ale tohle je tedy vrchol. ()

coulismoulis

Co k tomu dodat? Snad chyběla jen scéna mezi závěrečnými titulky: Hrithik a Tiger během svatební ceremonie likvidují nějaké ty zbylé teroristy, napjaté bicepsy jim trhají smokingy, malá dcerka podává snubní prsteny. Mendelssohn a huban. Díky, hoši! ()

BigMen odpad!

nooo, tak tohle je další velká mega sračka. od první chvilky hnus. frajer střílí z 50sátky. první do ramene. jedna rány by mu urvala paži. druhá do hlavy. po té ráně by mu žádná hlava nezůstala. 16 minuta. přílet boha. koukají na sebe, jako by si chtěli vyjebat kakaové oka. hnus. 27 minuta. záchrana šéfa. střelba z bezbolestné -M134 Minigun - . a pašáci padají jen tak. aha :-D. až 6 000 tisíc nábojů za minutu. kácí stromy. bourá baráky. z těl by zůstala jen část. zbraň připevněná na straně řidiče. docela by mě zajímalo kudy byl veden pás s náboji.. 27 minuta. řidič vytáhne osobní zbraň a na dva výstřely sejme 4 pašáky, kteří nestojí za sebou, ale tak na metr od sebe. hmm. nejlepší. po zničení auta pašák jako by náhodou bojuje s jako by náhodou neozbrojenýma vojákama. jasně. to se dá přeci čekat v takové situaci, že se jich tam bude pohybovat tolik, a každý z nich bude čekat, až na něj dojde řada. a závěr této akce. jasně, na živu zůstane pouze padouch. neozbrojený. jak jinak a jak se patří, dává všem pořádně po tlamě. pak, pro mě z nepochopitelných důvodů vyměkne a nechá si rozbít držku, nechá se zabít. hnusotu tohoto zvracení dovrší příchod celého komanda, které mělo asi do té doby úplně něco jiného na práci a tím páde nemohl pomoc svým dvou kamarádům a někde se navzájem jabalo, asi. jinak nevím, co by kde dělali, když byli už všichni mrtví. a to jsme u 31 minuty. víc už psát nebude. pouze to, že to je BRUTÁLNÍ MEGA SRAČKA BEZ ŠPETKY NÁPADU PŘIPOMÍNAJÍCÍ GAY PORNO V PRACHU A BLÁTĚ. HNUS. ()

mdf

Kdo zná trochu filmy Made in Bollywood,tak asi moc zase není překvapený.Zdlouhavá totálně přehnaná akční jízda. ()