Joe Young, snaživý herec z Utahu, se rozhodne prosadit v Hollywoodu. Jednoho dne natrefí na štáb připravovaného filmu "Kapitán Orgazmo", ve kterém mu režisér Max Orbison nabídne hlavní roli. Joe se seznámí s příležitostným vědcem Benem, který také hraje v tomto filmu. Ben vymyslel plně funkční zbraň nazvanou orgazmerátor, která velmi originálním způsobem likviduje zločince. Film "Kapitán Orgazmo" se stane velkým hitem. Joeův výkon ocení i kritika a hned se mluví o pokračování. Jenže škrt přes rozpočet může udělat Lisa, Joeho oddaná snoubenka, která o pozadí úspěšné "kariéry" nemá ani potuchy. Penězi posedlý Orbison se rozhodne situaci řešit radikálním způsobem - unese Lisu. Joe přistoupí na natočení filmového pokračování, netušíc, že Benův orgazmerátor bude potřebovat i ve skutečnosti.... (oficiální text distributora)

honajz2

Taková příjemná nenáročná blbina, parodující porno, superhrdinské a kung-fu filmy, která jako by z Tromy vypadla (a v závěru se vlastně objevil i sám Kaufman, takže to přirovnání dost pravděpodobně nebude mimo) a která sice nebaví pořád a ne vždy má ty humorné scény zdařilé, ale většinu z nich ano, správně absurdní to celé je taky a nejedna scéna je skutečně geniální (pro mě asi vede Ježíš úplně na konci). Obával jsem se trapnějšího a fekálnějšího humoru, ale toho je zde naštěstí málo a Parker se Stonem to dokázali správně ukočírovat. A jako bonus si zde oba kluci zahrají, jeden dokonce hlavní roli :D Že by mě to vyloženě odrovnalo taky říct nemůžu, ale zase se mi to líbilo natolik, že si to někdy rád znova zopakuji. Slabé 4* ()

Arach.No

Nechcu vypadat jako buzík ale tohle byl námrd! Troufám si říct, že Orgazmo je nejlepší komedie o mormonským pornoherci jaká kdy byla natočená. Parker a Stone se zase předvedli a já myslím, že si je dám brzo znovu. Btw pokud víte kdo je to Ron Jeremy, tak se určitě na tento film podívejte, v takovéto roli jste ho stoprocentně ještě neviděli. ()

reypal

Bez debat nejlepší křesťanská kungfu porno komedie všech dob, i když asi jen pro úzkou cílovku. Takže, pokud jste v dětství chodili do náboženství, následně radši přesedlali na východní filosofii v zastoupení kungfu filmů a pak se vám, samozřejmě zcela náhodně a nezávisle na vaší vůli, začali objevovat v prohlížeči pornostránky, zaručeně zažijete zásah orgasmopalu vtipnosti. Za zmínku stojí i český dabing, v tomhle případě se výjmečně povedl a hodně přispěl k celkové zábavnosti, ale lví podíl na ní má pomocník Šoda se svou muskulaturou, umělákem na hlavě a stylem křečka se nesmazatelně zapsal do historie kungfu filmů, chci pokračování s Kastrátem!!! Jinak film je zaručenou vstupenkou do pekla, takže dobrým křesťanům, sucharům a lidem z Utahu fakt nedoporučuji. ()

ywo666

Bombastická píč.ovina. Takú ultimatívnu zhovadilosť môžem dostať len od Treya Parkera a Matta Stona. Film ponúka plejádu nápadov a postáv, ktoré rozosmejú. Snáď ešte nikdy som nevidel taký nízkorozpočtový film ktorý by ma chcel dostať efektami. Tvorcovia sa proste nezaprú. Celý film som predstavoval tie ich predkomentáre k jednotlivým dielom South Parku. Orgazmo je proste ultra lacný nášup, ktorý sa nehrá na nič a zároveň hrá na všetko. Film som videl asi 4 krát a paradoxne, prvý krát sa mi páčil najmenej. Ale potom, keď to človek vidí viackrát, pozorne to sleduje a pochopí niektoré veci, je to fakt paráda. ()

FlyBoy

Parkerov ďalší, vztyčený prostredník všetkým podliezavým paródiam a parodistom. Obozretne necudná psina na adresu superhrdinských dobrodružstiev a amerického pornopriemyslu, ktorá nazapiera southparkovský esprit a takisto chuť byť zámerne lacnou fraškou s mor(m)ónskym vyznením, teda (v mojom preklade) svojským, kulturno-spoločenským posmeškom. Trey je v roli sporiadaného kresťana Younga neodolateľný pošuk ktorý sa vďaka narastajúcej popularite v sekcií XXX dostáva do morálneho pomykova a - ako čas plynie - snaží sa z neho kvôli poškodeniu vlastného mena neobratne vykorčulovať. Pomáha mu v tom patetický dilino-vedec Ben disponujúci arzenálom umelých (a ešte kto-vie-akých) penisov, Orgazmoratorom a údesne efektívnou metódou bránenia sa ala morské prasa. Panoptikum trhlých vykukov dopĺňa šiši manželka Lisa, nadržaný bisexuál Dave the light guy (Matt Stone) a zopár dnes už vyslúžilých porno veteránov ako napríklad Ron Jeremy alebo Chasey Lain. Na place sa toho deje hojne, niektoré skeče svojou trápnosťou/recykláciou nudia, niektoré zas znamenitým hláškovaním či uleteným blbnutím suprovo sedia. "Orgazmovi" by svedčalo akčnejšie pokračovanie s trojicou teaserových lákadiel: "Ježiš sa stále pozerá", "Kastrácia nezostane nepovšimnutá" a "Mormon opäť v maske". Verím, že peniaze by sa na to našli. :) ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008