Mr. Orgazmo

Orgazmo

Komedie / Sci-Fi

USA / Japonsko, 1997, 94 min

• BOURQUE

Z tohto filmu, ktorý nie je dobre režírované a výkony hercov sú taktiež diskutabilné (asi len ide o slabú improvizáciu), nám zostane len jeden obraz: pád slušného človeka do pokazeného sveta, z ktorej nie je cesta späť. PS: Tvár Matta Stonea pri natáčaní je veľmi vtipný. Osobné hodnotenie: 50% (*)(15.4.2012)

• Radiq

Trey Parker a Matt Stone posbírali pár lidí z partičky, se kterou natáčeli Cannibal: The Musical a natočili opět hroznou sračku. Jo, má to působit lacině a taky se to děje (herectví ve filmu je pro tyhle dva režiséry asi zbytečnost). Ale vůbec mi to nepřišlo už vtipný. Zasmál jsem se asi jen dvakrát třikrát, z toho jednou při pohledu na videokazety o Ježíšovi, z nichž jedna se jmenovala Pulp Jesus a vypadala jak předělávka Tarantinovky. Zbytek fórů byl trapnej. Ve filmu se objeví i skutečné pornohvězdy - znalci poznají Rona Jeremyho a ještě větší znalci Maxe Hardcorea. No ale jak říkám, je to dost blbost.(27.1.2008)

Sice je v tom nějaká podobnost se South Parkem, ale kdybych neznal jména autorů, vůbec bych si to s ním nespojoval. Během sledování filmu jsem si nebyl jistý, v kterých situacích byly špatné herecké výkony záměrem a kde byly prostě špatné. Odhaduju to tak 50/50. Rozhodně bych to nikomu nedoporučil a určitě se na to nepodívám znova. Snažil jsem se to brát celou dobu jako záměrnou stupidní srandu, ale někdy to fakt nešlo.(25.8.2013)

Bombastická píč.ovina. Takú ultimatívnu zhovadilosť môžem dostať len od Treya Parkera a Matta Stona. Film ponúka plejádu nápadov a postáv, ktoré rozosmejú. Snáď ešte nikdy som nevidel taký nízkorozpočtový film ktorý by ma chcel dostať efektami. Tvorcovia sa proste nezaprú. Celý film som predstavoval tie ich predkomentáre k jednotlivým dielom South Parku. Orgazmo je proste ultra lacný nášup, ktorý sa nehrá na nič a zároveň hrá na všetko. Film som videl asi 4 krát a paradoxne, prvý krát sa mi páčil najmenej. Ale potom, keď to človek vidí viackrát, pozorne to sleduje a pochopí niektoré veci, je to fakt paráda.(16.3.2010)

Když za snímkem stojí duo Trey Parker a Matt Stone záruka dobré zábavy je zaručena. Mnou dlouho opomíjenej snímek byl nakonec řádná ujetost. Ti dva jsou prostě šílenci a ikdyž to vím tak mě vždycky dokážou něčím překvapit. Plno vtipu a spoustu nezapomenutelnejch hlášek a scén. A hlavně tenhle film řeší jednu z " nejzásadnějších otázek lidstva". Bůh nebo porno? Což je otázka bezesporu zapeklitá. Tahle komedie má prostě koule ( i péra ). Doporučuju všem milovníkům šílenejch komedií. .(24.2.2016)