poster

Pátá žena

Krátkometrážní

Česko, 2009, 24 min

Režie:

Jiří Horut

Kamera:

Jakub Ševčík

Střih:

Jakub Ševčík
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  **

  Děsivě namachrovaný náběh na film-noir. Dobré vidět, lepší neslyšet.(27.11.2009)

 • Skejpr
  ***

  Audiovizuálně naprosto neuvěřitelná záležitost (sám pocházím ze stejného studentského prostředí Filmové Akademie Miroslava Ondříčka a vím, jak je to obtížné), obsahově me nicméně kapičku minula. Herecké výkony jsou do určité míry stylizvané a také ovlivněné tím, že režisér, původem Němec, a možná nemá takový cit pro hrecký projev v češtině. Postsynchrony ale ruší a to dost.. Celkově spíše lehký nadprůměr, po tom, co se o tom navykládalo....(25.3.2009)

 • Cloud
  **

  Scénář je dosti chaotický a nezajímavý. Herecké výkony se pohybují v různých stylech, ale nemají žádnou jednotu. Chybí mi jakkékoliv se vžití do příběhu. Kamera je sice na studentské, ba dokonce české poměry nastandartní a jiná, avšak celková stylizace vizuální stránky je dosti povrchní.(21.3.2009)

 • krvavamera
  ***

  Režie vypadá schopně herecké výkony naprd (Aichmajerovou, která raději vůbec neměla promluvit, počínaje a topornými policajty konče), což ovšem neplatí o hlavním protagonistovi, který "jede". Ke konci mě trochu nasraly kamerový jízdy, kterými se snažili "přitvrdit" scénu na hřbitově, jako divák bych byla vděčná, kdyby se tu naopak v tempu zvolnilo, ona by i ta závěrečná poitna lépe vynikla. Nicméně kroky tohohle slibného režiséra rozhodně budu bedlivě sledovat.(6.9.2011)

 • Pejpr
  odpad!

  Trapný pokus o noir film.(23.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace