Hiteumaen

Když byl Kim Bong-jun malý, zemřeli mu při autonehodě rodiče a jeho umístili do sirotčince. Odtud ho vytáhl agent Cheon (Joon-ho Jeong) a vychoval z něj elitního zabijáka Národní zpravodajské služby. Jun (Sang-woo Kwon) však vždy miloval kreslení, proto se rozhodne od NZS odejít a předstírá svou smrt. O 15 let později má manželku (Woo-seul-hye Hwang), dceru, ale jeho webtoony nejsou populární. Proto mu dcera poradí, ať nakreslí svůj příběh. Když to v opilosti udělá, obrátí mu to život vzhůru nohama. (LangiJ)

Kushina

Korejský hitman, který se rozhodl s kariérou zabijáka skoncovat a založit rodinu. Jak ale začnou docházet peníze, tak se rozhodne pro výdělek zvolit způsob, o kterém by ani netušil, že rozpoutá bitvu jak s korejskou vládou, tak s podsvětím. Vtipné, zábavné, akční. 60% ()

vinducha

Nevim proč ,ale několikrát jsem si u téhle korejské taškařice vzpomněl na naše Čtyři vraždy stačí drahoušku. ()

Dusty56

Začátek ještě nebyl úplně špatný, byl jsem zvědavý, kam to bude směřovat, bohužel mě děj začal stále víc a víc nudit - chyběla mu originalita, nějaká větší zábavnost nebo zajímavější akční scény. 45% ()

BigMen

tak jo. jdu do plných. 5 hvězd. proč? proto jaké to bylo. řev, křik, vtip, akce, zábava, zmatek a zase vše dokola. jo, měl jsme chvilky kdy jsem to naprosto nesnášel a chtěl vypnout a napsat něco o s@ačkách. ale ne. a vás to potká taky. nicméně, dejte tomu šanci. od začátku je to stavěný jako akční komedie a tak to taky je.film si nehraje na prvního Ramba a dá se říct, že si dělá ze všeho kolem legraci. jak z policie, tak i z druhé strany zákona. a nesmím zapomenout na naprosto parádní souboje. bavte se ()

mdf

Postrádal jsem trošku logiku,z eletního zabijáka,se stane obyčejný trouba a pak po x letech si vlastně vzpomene co umí atd.,nijak mě to nedadchlo,možná jako sesmolená komedie,to šlo. ()