Zběsilost

Po návratu z dovolené najde hlava rodiny domov v obležení squatterů a zaplétá se do konfliktu, který se stupňuje do obludných rozměrů. (Netflix)

Hellknight12

Dopozerané . Snímok je z francúzskej produkcie. Je to docela slušný thriler. Herecké výkony sú priemer. Príbeh priemer. Film má 97 min. Čo sa týka dĺžky tak ťa je za mňa zbytočne natiahnutá. Film mohol mať kľudne 80 min. Záver za mňa úplne sklamanie. Príbeh je priemer ale udrží si vašu pozornosť od začiatku do konca. Je to thriler ktorý si pozriete raz a stačí. Poprípade raz za rok... Celkové hodnotenie za mňa je 60%. Vďaka ako tak spracované mi príbehu... ()

pushover

Zřejmá inspirace Straw Dogs je z toho hodně znát, ale ta brutalita v závěru mi připomněla Gaspara Noé a jeho posedlost šokovat za každou cenu. ()

Hemlock

Jestli toto byl film podle skutečné události, tak to frantíkům gratuluji a v mých očích si tato západoevropská země strčila hlavu ještě více do prdele, než jsem si myslel... Nicméně takhle syrově natočený snímek o totálně zdegenerovaných a systémem zhovadilých jedincích jsem zřejmě asi neviděl a brutalita lidských prasat na závěr byla opravdu hmatatelná - za to palec nahoru, ale jinak nic než průměr. ()

DonBraso

Některým dětem by se ten film vážně pouštět neměl.Olivier Abbou má za sebou Territoires a světě div se jsem mu vpálil taky čtyři kolíky do rakve.Nejhorší na filmu je bohužel hlavní aktér v podání Niane,charisma nula procent,ale jinak tohle můžu.Opět závěr naprosto jiný,než celek filmu.Ještě jedna věc je fakt blbost.Když Vám někdo zabere dům,tak Vy tam prostě nesmíte,protože oni platí řádně za dům.WTF moment jak prase a film se v tom i chtěl šťourat.Já mám rád úplné jednohubky,kde stačí hlavní ingredience a nějaká ta okurčička a petrželka na závěr.Přesně tady čekáte celou dobu o tom,že přijde obrat o 180 stupňů.Sice to hrozně trvá,ale jakmile přijde do vínku parta z druhé koleje,která se ráda pere,chlastá a prostě se jen tak baví,tak film konečně dostane druhý impuls.Je úplně jedno,že už pomalu víte z prvních minut kam to bude směřovat,ale právě ta menší nejistota v závěru tomu dá slušný exploit nádech,což já tak rád.Chápu,že někdo čekal asi úplně jinou filmovou,ale tady se vyplatilo počkat.Ještě jedna věc.Snad poprvé co jsem viděl ve filmu úplně na samotným konci k titulkům sex.75% ()

Mykie

Variace na home invasion, která mohla být o dost depresivnější, kdyby hlavnímu hrdinovi v závěru opravdu hráblo a šel si to s nájemníky vyříkat pěkně sám. Na Francouze je to dost měkké a čekal jsem víc. ()

lineker

Nemohu si pomoci, ale tohle byla jedna z nejlepších věcí co jsem měl zatím možnost od Netflixu vidět. Funguje to hned v několika rovinách, čímž tou nejzákladnější je pod otázkou jak se vůbec něco takového může stát. Byrokracie, nezájem a zřejmě i hodně debilní zákony mohou zapřičinit to, že se vám do vašeho domu nastěhuje páreček hajzlíků, kterým pojem soukromé vlastnictví vůbec nic neříká a s velkou dávkou arogance vás výhání od vlastního domu. Prostě jeden velký hnus a až do určitého okamžiku jsem ten finální (mimochodem hodně povedený ) home invasion těm dvěma squatterům přál. Takže nepříjemné sociální drama, které se v závěru zvrtne v solidní explozi explicitního násili. ()

Tempter

DRsné, ale bohužel drsné úplně všechno :-D Kdyby rejža i scénárista aspoň na chvíli sundali nohu z plynu, mohlo to být i za 4* ()

Mr.HahaHihi

Když jsem viděl že režisér skvělých Černých motýle má na Netflixu film, byl film na večer jasnou volbou. Ale tady teda narozdíl od motýlů nene. Jako pár zajímavých dobrých scén tam bylo ale jinak teda nic moc s naprosto wtf koncem. ()