Žít se sebou

• USA Living with Yourself (více)

Epizody(8)

Citově vyprahlý Miles podstoupí v lázních v obchodním centru podivný rituál. Když se probudí, zjistí, že je nahrazen lepší verzí sebe sama. (Netflix)

Recenze uživatele Hedy k tomuto seriálu (1)

Žít se sebou (2019)

Normální člověk, kdyby měl klon, tak by ho třeba ošukal nebo zabil nebo by začal dělat nějaké zábavné věci jako založení kultu, pokusit se vytvořit víc klonů nebo by dělal nějaké zločiny. Tohle je ale nudná píčovina o ničem. Děj se mrská od ničeho k ničemu jako ryba dusící se na vzduchu. Pavel Ruda je sice sympatický jinoch. Nyní jsou tam dokonce dva. To ale neznamená, že to bude zajímavé a zábavné. Vše dobré skončilo ve druhém díle. Pak už je to jen protáhnutá zbytečnost. Rick a Morty už tenhle koncept udělali a bylo to nespočetněkrát lepší než tohle. Některé části jsou tak nudné a trapné, že jsem se radši uchýlil k lepší zábavě. Tou zábavou bylo pozorování rychlosti růstu mých nehtů. Tak moc nudné to bylo. Sice jsem seriál nedokoukal ale pochybuji, že po pěti epizodách co se táhnou jako hovno připláclé na toaletní keramice se něco změní. Přijde mi jako kdyby si tvůrci vymýšleli co se v jednotlivých dílech stane rovnou na místě natáčen, a že jediné jejich scénáře byly prázdné papíry. Nudná blbost které dávám dvě hvězdičky jen za počet Pavlů kteří se v něm nacházejí. ()