Znovu objeven

Zapped Again!

Komedie

USA, 1990, 96 min

Hehe moje první erotická komedie pro puberťáky, popvé jsem ji viděl asi v 10 letech a to jsem byl vyjevenej, měl jsem originální videokazetu a dodneška si pamatuju ty hlody co tam byly dabing sice nebyl nic extra ale slova jako "houkačky" mě dostávaly, příjemné pokoukání dnes bych hodnotil 3* ale z nostalgie dávám 4*. I dnes mě to bavilo a ten závan nostalgie byl prostě hodně cítit. Je sice pravda že herci byly nic extra ale byly dostatečně sympatičtí, příběh pokračuje několik let po prvním dílu a zábavnost je tu pro mě velká. Takže jsem spokojen.(27.5.2012)

• dopitak

Co do množství erotiky si tahle (mysteriózní, asi jako Flubber) komedie s ničím nezadá se současnými teenage projekty. Jen je dost naivní a některé postavy jsou zbytečně extrémistické až prasečkářské. Přehlídka boobs je docela dobrá, a hlavní hrdina, jehož ztvárnil herec Todd Eric Andrews, překvapivě není šablonovitým typem loosera, jak bychom z podobně stavěných příběhů neomylně čekali. Film ale nemá moc co nabídnout a pití zázračného lektvaru, k jehož vzniku se tvůrci neobtěžovali nic bližšího vysvětlit, působí jako berlička, kterými si četně pomáhal scénárista, když nevěděl, kudy tudy.(26.8.2013)