Epizody(7)

Úzkostlivá Syd se snaží překonat nástrahy střední školy, trable v rodině i zamilování do svojí nejlepší kamarádky. A ještě udržet na uzdě svoje nadpřirozené schopnosti. (Netflix)

Recenze uživatele Pilda17 k tomuto seriálu (6)

I Am Not Okay with This (2020)

Výborný seriál, ale jak někdo tohle může srovnávat se Stranger Things? Proboha vždyť to nemá absolutně nic společného, je dobré se občas zamyslet než vypustíte něco do světa. Teď ale k věci, má to chytlavý styl vyprávění, příjemnou hlavní hrdinku, první polovina série je seznamování a ta druhá? Začíná se vše vysvětlovat, trocha napětí a fantastické finále! Takhle to má v seriálech přesně gradovat a o to větší zážitek, že se to vše vešlo do 7x20 minut. Právě kvůli tomu stopáž nemá šanci začít nudit. Náběh na druhou řadu povedený a o co vlastně půjde? To se snad brzy dozvíme v druhé řadě. ()

Milý deníčku... (2020) (E01)

Skvělý pilotní díl, styl vyprávění super, příjemná herecká sestava. Zatím se tomu nic vytknout nedá. ()

Přebornice na h**no (2020) (E02)

Druhý díl drží laťku stejně vysoko, první polovina vážnější a druhá zábavná, stále výborné a bez námitek. ()

Party skončila (2020) (E03)

Prozatím nejslabší díl série, ale i přesto stále na úrovni. ()

Jaký otec, taková dcera (2020) (E06)

Začíná se přiostřovat a vše vyjasňovat. Díl, který nám nabídne zatím nejvíc, ale stále vše nevysvětlí. ()

Nejtemnější tajemství (2020) (E07)

Brutální závěr a totální zvědavost na druhou řadu, první je opravdu bez chyby a ta stopáž nemá šanci začít nudit, prakticky pořád je co sledovat. ()