Série(3) / Epizody(36)

Ve světě, kde společně žijí zvířata všech druhů, pocítí něžný vlk predátorské nutkání, když se v jeho škole začne vyšetřovat vražda. (Netflix)

Recenze uživatele Petra321 k tomuto seriálu (2)

Série 2 (2021) (S02)

Čítam názory ostatných, ktorí hovoria, že druhá séria bola o čosi horšia, než prvá, no dovolím si nesúhlasiť. Zatiaľ čo prvá nás uviedla do deja, poukázala na všetky rozdiely medzi bylinožravcami a mäsožravcami, a zaoberala sa romantickou zápletkou vlka a zajačice, druhá nám ukázala omnoho temnejšiu stránku tohto všetkého. Postavy, ktoré som nemala rada ako napríklad Louis, mi konečne prirástli k srdcu, presne ako som predpokladala. Jeleňa mi bolo naozaj nesmierne ľúto, a keď som videla, čo dokázal urobiť, bolo mi z toho zle rovnako ako jemu. Legoshi si prešiel veľkou zmenou, a hoci sa tak možno nezdá, v porovnaní s vlkom, ktorého sme videli na začiatku, nejaká zmena tam naozaj je. V druhej sérii nedostala dostatok priestoru Haru, no to je možno iba dobre, pretože Legoshi sa zaoberal niečím úplne iným. Aj napriek všetkému však bola súčasťou niektorých dôležitých scén a práve vďaka nej sme mohli vidieť Legoshiho premenu. Konečne sme odhalili Temovho vraha, na čo nasledoval epický koniec. Úprimne, posledné dve minúty som tak trochu nepochopila, ale na druhej strane verím, že všetky tie udalosti budú mať význam pre tretiu sériu. ()

Nekonečný budíček jednoho mladíka (2021) (S02E01)

Som naozaj zvedavá, na čo sa môžem tešiť. Prvá epizóda načrtla ďalšiu mystery záhadu zvieracej akadémie a zároveň pokračuje príbehom Legoshiho, Haru a ostatných priateľov. Som rada, že Louis žije, no dúfam, že sa dozviem, čo sa s ním dialo v poslednom čase. ()