Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Hansolo35 odpad!

Kdybych hodnotil komentáře uživatelů pod touhle hovadinou, tak má Soukup pět hvězdiček Jaromíra Soukupa. Takhle jsem se dlouho nezasmal. Leč hodnotím tu jeho zvrácenost. Takže... Scénář: Jaromír Soukup...hudba: Jaromír Soukup... Střih... Jaromír Soukup... hlavní dvoj role: Jaromír Soukup...kamera: mobil Jaromíra Soukupa... hlavní kameraman: Jaromír Soukup. Vše natočeno, režírováno, ozvučeno a vysíláno během desetiminutové pauzy mezi vysíláním pořadu "Volejte Jaromíru Soukupovi" a "Otázky pro Jaromíra Soukupa pokládá Jaromír Soukup". Celkový dojem: pět a půl pračky Whirlpool - značky vítězů. Jaromír by chtěl být asi premiér a tak to napsal Ježíškovi tak, jak to umí jen on. Nenápadně, vtipně a neotřele :-) ()

Tristan_nsc odpad!

K seriálu Premiér by se toho dalo napsat mnoho negativního. Scénář připomíná kvalitou pornografické snímky, herecké výkony ani nejsou improvizační a kamera je jako z nízkonákladového seriálu z Turkmenistánu. Na seriálu je všechno špatně, ale v tom je právě jeho genialita. Genialita něčeho tak tragikomického, co tady dlouho nebylo a asi ani dlouho nebude. Genialita, která vyvrcholila v jednom z pořadů Jaromíra Soukupa, kdy si pozval "de facto" sám sebe na rozhovor. Doporučuji alespoň pár dílů vidět, protože to je "klenot", jaký nemá obdoby. ()

Dub01 odpad!

Naprostá strata času. U sledování tohoto seriálu budou i odpadky v koši zajímavější a poutavější než sledování této ubohé "komedie". 1% ()

VSVB odpad!

Na tomhle seriálu/one man show Jaromíra Soukupa je všechno špatně. První věc – hlavní roli má ředitel televize Barrandov, který umí hrát asi jako dětští herci z Ulice. Druhá věc – seriál nepůsobí jako komediální, spíše jako životopisný příběh. Třetí věc – nepůsobí to věrohodně. Jaromír Soukup vytvořil svých 34 pořadů (hyperbola), 1 seriál a oplodnil Hanychovou. Co ještě dokáže tenhle chlápek ještě podělat? Stane se prezidentem? Natočí film? Založí Netflix Jaromíra Soukupa? Nechme se překvapit. Odpad! ()