Tajemná žena zachrání její dceru před smrtícími následky hadího uštknutí. Tahle svobodná matka teď ale musí splatit dluh a do západu slunce zabít neznámého člověka. (Netflix)

MatejNosal

Zaujímavá myšlienka, ktorá mohla byť spracovaná ale lepšie. Priemer ktorý neurazí no ani neponúkne nič naviac okrem tej myšlienky a dobrej réžie. (50%) ()

Prochy38

Myslím, že moje 3* jsou i moc, ale byť to bylo celkem zklamání, film se mi líbil a bavil mě. Prvních 10 minut parádní. Super práce s hadem, co se záběrů týče. Hlavní hrdinka hodně sympatická a myslím, že jí role sedla do poslední chvíle. Ale přesně ve chvíli, kdy ona pochopila, o co jde, šel film dolů. Alespoň co se napětí týče, atmosféry určitě taky... Ale oceňuji, že se nebraly rozpaky s krví apod. Vše šlapalo. Městská maminka, která má najednou brát život, si myslím zahrána skvěle. Je prostě hrozná škoda, že to ztratilo na té atmosféře... ()

BOURQUE

Ďalší pokus Netflixu s vlastnou tvorbou, o ktorej môžeme povedať, že (opäť) nedopadlo dobre. Klasický B-ový scenár, kde vás v podstate nič neprekvapí. Škoda, že ani režisér a ani herci z toho nedokázali vyčariť aspoň niečo „priemernejšieho“. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

Rathalos

Fakt velka skoda,ze potencial tohto hororu nebol vyuzity,asi taka uvodna polhodina bola vyborna,tesil som sa,ze co bude dalej,ale bohuzial to smerovalo dole vodou a aj ten zaver tvorcovia filmu nezvladli najlepsie,no nic,tentokrat to nevyslo reziserovi,mozno nabuduce,udelim tri slabsie hviezdicky...:-) ()

helraiser

Bohužel naprosto promarněný potenciál. Myšlenka dobrá, ale zpracování se opravdu nepovedlo a při tom to mohla bejt taková mysteryozní paráda. Tak třeba příště, škoda. ()

Hellknight12

Dopozerané . Zaujímavý nápad ale zas spracovanie nič moc. Príde mi to ako keby režisér nevedel aký film chce natočiť či to má byť horor alebo thriler. Film má 85 min. Film ma prekvapil nápadom pretože na danú tému nie je veľa filmov. Teda aspoň ja ich moc nepoznám. A zároveň má sklamal ako dobre to začalo... Tak veľmi pomaly upadá do priemeru. Výkony hercov hodnotiť nejdem pretože mi príde že sami nevedeli ako sa majú správať a čo vlastne majú hrať. Celkové hodnotenie 50%. ()

Zombiepod

Dôkaz toho, že Netflix dá dnes prachy kadekomu, na kadečo. Ďalší pseudohoror, ktorý by mal ostať zabudnutý, pretože i napriek krátkej stopáži je to vyslovene strata času. Nulová atmosféra, veľmi slabé herecké výkony, a nemá to ani hlavu ani pätu, o nejakej záhadnej zápletke, či nedajbože lakačkách sa ani neodvážim hovoriť. Jedna hviezda len za celkom dobrý rozbeh, kým som ešte nevedel, aká kravina za z toho nakoniec vyvrbí. ()

Knor

Tady bylo až moc vidět, že vlastně nevěděli přesně co s tím, měli natočit jen kraťas, hned by to vyznělo mnohem líp. ()

WeeLass

V první řadě jsem si oddechnul, že to nebyl hadí horor, ten by letěl do odpadu celkem automaticky. Ale po prvotním nadšení ze scény z karavanu to šlo rychle z kopce. Mělo to pár děsivých aspektů, ale celé to bylo takové odfláknuté a jednočaré. Chyběl tomu nějaký hlubší smysl, stupňování napětí a určitě lepší závěr. Dívalo se mi na to celkem dobře, protože to má stále více do sebe než nějaký slasher a zajímavé, co člověk dokáže udělat kvůli rodině. ()

argo.smile

Ono to nebol vyložene zlý film aj na tých veľa chýb čo mal hneď od začiatku kde sa mi rozum zastavil ( výmena pneu, žiadna prvá pomoc zo strany matky pri uštipnutí,... ). Na nudné nedeľňajšie dopoludnie za 2,5*. ()

Phillippus

Bieda. Bohuzial od netflixu pri ich kadencii necakam uz nic lepsie. Slaby, takmer nulovy dej, nesympaticki hrdinovia, nulova atmosfera. Akoby som pozeral Rosamunde Pilcher ()

LadyLucrezia

Čekala jsem víc, poslední dobou od Netflixu přichází peckové věci a někde se to zlomit muselo. Potenciál pro parádní horror byl zabit někde cestou na pouštní trase, asi mu nedali napít a tak prostě vyschl. Je to koukatelné, ale prostě od začátku do konce klesající kvalita. Škoda. ()

DeLonge

Film je slizký jako úhoř v medové marinádě. A plytký je jako vesnický candrbál v Horní Dolní. Paradoxně nejsympatičtějšího hrdinu vám prozradí hned název snímku. Zbytek jsou jen tupé a nemyslící herecké trosky. Mamina ostuda píča I. je vrcholem všeho. Možná kdybych u toho neusnul, tak bych to viděl jinak. Ale jsem rád, že neviděl. Tak tu jednu pěticípou hvězdu dávám za..… Víte, že ani sám nevím. Ale už jsem to napsal. Tak možná jen za tu píseň z magneťáku v příbytku zlomocné čarodějnice. ()

pájap

Super námět...duše...parádní myšlenka. rozdíl od jiných jsem nečekal plazici se matku s ustknutou dcerou...to by se dlouho neplazily....tak hodinu max...pak by dcera umřela a konec...nehledě na to,ze tam měly auto...tak proc by se měly kurva plazit...chichi...je tam tedy par nelogickych kravin,ale nevadí.a te parchant byl vážně svine..a srabik. ()