Ratu Ilmu Hitam

• USA The Queen of Black Magic

Skupina přátel se po letech vrací do sirotčince, kde vyrůstali. Důvodem návštěvy je špatný zdravotní stav jejich vychovatele. Jenže sirotčinec ukrývá temné tajemství, které se pomalu dere na povrch. Návštěva se tak změní v boj o holý život. (pornogrind)

helraiser

Tak tohle je tedy něco, to se tedy musí nechat. Film skrz naskrz prolezlý černou magií, brutalitou a nechutnostmy všeho druhu. Divák se tu dočká neskutečné porce všelijaké havěti od brouků po stonožky vylézající snad ze všech otvorů, hodně gore a úžasné masky. Celý film doprovází opravdu temná atmosféra a závěrečná půlhodinka je doslova peklo na Zemi. Tohle je prostě zaručený horor, který jistě každého fanouška potěší. ()

Najt

Ale jako jo. Říkal jsem si co to bude z Indonéské produkce, ale některé záběry byly fakt povedený a koukat na to v noci a sám, asi bych měl dost nahnáno. Zajímavý kousek. ()

Mamlas

První půlhodinka je paradoxně tou nejlepší částí. Slízá se skupinka asiatů kdesi na baráku v lese, kde kdysi vyrůstali. Nic moc se neděje, seznamujeme se s osobami a domem. Je to dost málo zajímavé. Pak následuje ta horší hodinka filmu. Do děje najednou vstoupí jakási černá magie, lidi začnou magořit a film ztratí jakýkoli logický smysl. Nadále pak už jen sledujeme iracionální skupinu kvičících pobíhajících asiatů bez ladu a skladu. Naprosté nesmysly a zmatek přetrvávají až do konce. (12%) ()

SAINTS

Film ma celkom solidny pribeh a hororovu atmosferu.Ta Murni bola teda riadny psychopat a vychovavatel mal slabost pre mlade dievčata.Cierna magia je cool,aj ked vam odleti hlava od tela môžete si ju nasadit znova na krk akoby nič. ()

Pitryx

Jo, kdyby to nemělo tak dlouhý úvod, to by bylo něco. Ale ten začátek je děs. Hlavně těch postav je tam více jak na orloji. Kdo si je měl pamatovat? Nota bene, když Maman představuje Hasbiho a Rani jako své děti a Hasbi pak tvrdí, že jej pro adopci sice chtěli, ale on nechtěl opustit své malé kamarády. Vycházím samozřejmě z českých titulků, neb tu hatmatilku, co tam používají neumím. Takže zpočátku nuda a zmatek. No, pak se to konečně rozjede, a to už stojí za to. Ne ani tak jednoduchými efekty, jako nápaditostí. Nebo spíše jedním nápadem a trochu rozvedeným. Proto jej hodnotím za dvacet a děj také pouze za dvacet, právě kvůli zdlouhavému úvodu. Dobré je to i zvukově. Bohužel je to pak zbytečně zamotané, stále se něco přidává a člověk má z toho hlavu v pejru. Takže čtyřicet celkově. A kdo neviděl starší snímek se stejným názvem (jako já), tak se v závěrečných titulcích může podívat alespoň na pár záběrů a fotek z něj. ()

Vojta-x

Není to úplně odpad, ale i tak strašná chujovina. Mažu a už nikdy více. Scénář dělal snad infantilně vyšinutý jedinec.... ble ()

brasek

Pekná blbosť! Od začiatku rozháraný príbeh, bez hlavy a päty. V druhej tretine sa dejove rozbehneme, ale okrem pár mierne priemerných strašidelných trikov sa nič nestane. Nasleduje bezmyšlienkovité behanie postáv a vyvrcholenie snímku je úbohé, hlúpe až z neho je totálna fraška. ()

Grázl83

První půlhodina nuda. Potom se tam začalo něco dít, ale napětí nulové. Všichni se začali chovat jak demeti a smysl to moc nedávalo. Nebavilo mě to a místní hodnocení moc nechápu. ()

Ace.A.T.L.

Ale joooo, bylo to fajn. Takový správně temný a zamotaný. Ne, že by to dosahoalo kvalit čistě duchařských hororů, co mám rád, ale nemůžu tomu upřít dost fajn atmosféru. Rozhodně něco, co je pro milovníky krve a asijských démonů. Za mě hodně slušný 3* a DOPORUČUJU ()

johankazarku

Tento miestami nechutný horor s mrazivou atmosférou určite stojí za pozretie. Napäté vyostrujúce sa situácie, presvedčivé herecké výkony, super prostredie. Presne po takomto filme ostane ten "zvláštny pocit"... ()