Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie
  • Krimi

plakát

Containment (2016) (TV seriál)

4* s odřenýma ušima. Nejedná se o postapo, ale je to virově založený seriál, kde propukne nákaza. Jedná se o lokální část města a časová linie je prvních pár dní, takže nečekejte tisíc mrtvol, ani občanskou válku. Zajímavý seriál který nahlíží na epidemickou situaci zase jinak a drží se při zemi. Škoda že není další řada.

plakát

Containment - Path to Paradise (2016) (epizoda)

Poslední díl byl dobrej, emočně krásnej. Ale víme hovno. Lex je v kondorů potká se s parťákem, ten se rozloučil se svou láskou kterou znal přes 2 tejdny. Uprchlíci neuprchli, doktorka byla vyfakovana a karanténa stále stojí a virus stále zabíjí. Skončilo to jak prd ve větru, pokud měla být další řada tak chápu, že to je otevřené, ale pokud to takhle zamýšleli tak ohromné wtf.

plakát

Containment - Yes Is the Only Living Thing (2016) (epizoda)

Místo vyvrcholení seriál spíše umírá. Tenhle díl byl jen o tom, že se skupinka lidí snaží utéct. Žádná odezva k zvládnutí situace, nikdo neví, jak se to bude řešit, jak virus zabít, jak karanténu ukončit.

plakát

Containment - A Kingdom Divided Against Itself (2016) (epizoda)

No nechápu komentář pana Sayka :D jaky průjem to propaguje, ale tohle byl zatím nejvyhrocenejsí díl a ten konec je naprosto pochopitelnej. Co je nelogicky ho na tom, že lidi , který jsou 14 dní uzavřený v karanténě chtěj prostě pryč ?..

plakát

Containment - There Is a Crack in Everything (2016) (epizoda)

Tenhle díl vypadal tak, že by se to mohlo někam hnout. A to je zatím jedna z dobrých zpráv někde od 3 dílů, kdy se od viru upustilo. Že by šlo rodinné drama do kytek a začal se zase řešit virus ? Snad ano

plakát

Containment - Inferno (2016) (epizoda)

Dobývání nedobytné pevnosti bylo zajímavý a i když se od virus úplně upustilo, tahle episoda byla dobrá. Návrat ke 4 kusům

plakát

Containment - He Stilled the Rising Tumult (2016) (epizoda)

Tady už jednu hvězdu odebírám, protože virus šel totálně do pozadí a řeší se mezilidské vztahy a gangy který dělaj bordel a to mě spíš sere. Stále to je dobré, ale ta hvězda je odebráná především za jednu zásadní věc. Atlanta má část města v karanténě protože se objeví absolutně smrtící virus, kterej zabije vše čeho se dotkne a on se tam řeší posranej baseball ? :D a ještě hlasatel v rádiu říká že se město vrací do normálu. To je vtip ? No jestli to půjde tímhle stylem a z postapo tématiky se stane spíš rodinné drama, tak budu dost zklamaný.

plakát

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Pokud budu brát The Conjuring 3 jako horor a budu to hodnotit jako horor a když na to půjdu koukat s tím, že chci tvrdej a nekompromisní horor a strach pro mě bude prioritní tak budu hodnotit opravdu špatně, protože trojka víceméně horor ani není. Je ale oproti předchozím dílů je to spíše soft horor, nebo ještě lépe mysteriózní thriller s hororovými prvky, ale zatraceně dobrej thriller. To je právě to, už to není hororová mašina ale zkrátka skvělej a kvalitní film s povedeným příběhem, skvělou kamerou, atmosférou a parádními kulisami. Nečekal jsem nic a bavilo mě to a hodnotím kladně jako skvělej film, protože je, kdo ale čeká horor bude zklamán. Možná to je špatně, ale trojka jde prostě jiným směrem a to hlavně i v příběhu. Pro někoho mínus, pro někoho plus. Já si říkám, že to bylo zase něco trochu jiného, takže proč ne ..

plakát

Containment - With Silence and Tears (2016) (epizoda)

Tak že 3 dne to skočilo v tomto díle až na 6. Takže se zdá že se časová linie pohne kupředu, což je dobře. I přes to, že se v tomhle díle téměř nic nestalo, tak atmosféra byla silnější než.v předchozích dílech. Šlo spíš o emoce a zoufalství, a možná to je i dobře, protože i v reálu by lidi začali propadat emocím. Takže tenhle díl mě nevadil a příště by to chtělo zase posun v průběhu i příběhu. Zatím ale velmi dobré.