Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie
  • Krimi

Černý telefon (2021)

Bezpochyby výborně natočený film se skvělou atmosférou. Ale vzhledem k tomu, ze to měla být hororová událost letošního roku, tak jsem dost zklamán. Film to je skvělý, ale funguje pouze jako mysteriozní thriller. Jako horor to absolutně zklamalo, protože tam není hororového absolutně nic. Nebrat to jako horor, dam o hvězdu více.

Záhadná bouře (2018)

Scenáristický masakr. Fantastický příběh, který je skvěle napsaný, být nedopadne tak, jak jsem si přál. Tenhle film je výborný v tom, že má povedenou myšlenku a dobrou atmosféru, která Vás udrží v pozoru. Dávám 5* ne proto, že by to byla až taková pecka srovnatelná s 90% filmy, ale protože mě bavila a to od začátku až do konce a mám takové filmy rád. Celkově vzato bych ohodnotil 4,5* ale pokud jsem si film užil dám klidně 5*. Nebudu hnidopichovat. Jedná se o jeden z nejlepších filmů co jsem letos viděl.

plakát

Broadchurch - Episode 7 (2013) (epizoda)

Zatím nejlepší epizoda. Vse se tak nějak vybarvuje a chvílemi jsem byl napnutý jak přepnutý špagát. Závěrečný cliffhanger byl bez dechu. Co viděl na tom monitoru ?.. finále se blíží.

plakát

Broadchurch - Episode 6 (2013) (epizoda)

Celkem luxusní díl. Dle meho názoru zatím nejlepší. DI Hardy mě nevadí, naopak, docela si ho užívám. Příběh se posunul dopředu a ten retardovanej plešoun mě sere čím dal víc.

plakát

Broadchurch - Episode 5 (2013) (epizoda)

Tento díl byl lepší. Stále ale vyšetřování stojí na místě a na scénu se dostává místní lynč od vagabundů, který klidne někoho sejmou jen proto, že si přečetli bludy v tisku a pravda na té už vlastně nezáleží. Konec mě pak byl líto. Tenhle díl spíš ukázal vymatlanost lidí.

plakát

Broadchurch - Episode 4 (2013) (epizoda)

Tenhle díl mě noc neoslovil. Hlavním tahákem se stal bulvární shit. Policisté na nové stopy nepřišli a vyšetřování se točí v kruhu.

plakát

Broadchurch - Episode 3 (2013) (epizoda)

Tak tohle už je lepší. Otec je podezřelý, víme o jeho románku, pak se objeví medium, prý to udělal blízký člověk. No tohle všechno můžou být falešné stopy a leckdy nás takové seriály schválně uvedou v omyl a tahají různými kličkami, aby se natáhla doba. Tady se to zatím drží meritu. První podezřelý - stopa - vyšetřování.

plakát

Broadchurch - Episode 2 (2013) (epizoda)

Podstatně lepší díl než předchozí. Vypadá to na zamotaný příběh a průplet postav. Možná se dočkáme i nějaké té mysteriozity.

plakát

Broadchurch - Episode 1 (2013) (epizoda)

Příběh ok, ale zatím nesympatičtí herci. Hlavně ti z tisku. Celkově ty pasáže z tisku mě vyloženě srali. Pilot je vždy těžké ohodnotit, musím ale říct, že zatím mě to moc neoslovilo. Snad se to zlepší.

Nikdo (2021)

Adaptace na rodinného Johna Wicka. Mě se to líbilo. Dobře natočená akce se vždy dobře sleduje. Sice film vůbec ničím nevyniká a příběh je prostej a obyčejnej a 4* me prijdou moc, tak tři zase málo. // 3,5z5

Ovládací panel
4 body