Keď právnik Markus zistí, že Lena, s ktorou prežil dovolenkový románik, je tehotná, impulzíve sa rozhodne stráviť s ňou nejaký čas, aby sa lepšie spoznali. Neráta však s tým, že tentokrát bude miestom ich pobytu kemp v Porúrí ktorému železnou rukou vládne muž prezývaný Kapitán, ktorý najviac zo všetkého neznáša právnikov - jeho budúci svokor. (RTVS)

Arsenal83

Táto komédia sa asi nakrúcala ešte v nejakej germánskej rezervácii. Oči som si šiel vyočiť, ale široko ďaleko žiadny príslušník menšiny, žiadny imigrant, žiadny predajca kebabu, samý heterák, ženy tiež vyzerajú jak tie Nemky z lepšej odrody (a treba uznať, že Birte Hanusrichter na 40 vôbec nevyzerá). Na rok 2019 všetko neuveriteľné. Vcelku ide o dobrú rodinnú komédiu, ktorá záchvaty bránice neprinesie, ale dá sa na nej zasmiať. Milý, nenápadný kúsok. ()

jopal

Maloktory film oznaceny ako komedia, neskoncil u mna ako sracka. Toto som pozrel nahodou, a neuverite, ale ja som sa BAVIL! Svizne, vtipne, pekne to odsypa a par krat sa od srdca nad neopozeranymi situaciami aj z chuti zasmejete. ()