Kosmopes a Turbokočka

• Velká Británie StarDog and TurboCat
Animovaný / Rodinný
Velká Británie, 2019, 88 min

Loajální pes Buddy, kterého jeho majitel vědec vypustil do vesmíru v roce 1969, přistál v současnosti v malém městě, kde domácí mazlíčci již nejsou vítáni. Zoufalý, že se znovu setká se svým majitelem, se Buddy společně s kocourem Felixem vydává na odvážné a bláznivé dobrodružství. (Televize Seznam)

Trailer 1

oveckaoa

Našel jsem to kdysi na youtube , když mě to daly do doporučených videí matně jsem to zkoukl a přišlo mě to koukatelné. Pak jsem si to stáhl a zkouknul celé a teda nic moc film je zbytečně moc dlouhý a vleče se záporák mě napadl hned jak mluvil o tom plánu a humor zde není žádný. K plusu je nicméně to, že to nikoho neuráží svou existencí jako třeba oba Kozí Příběhy jinak nechápu proč se to jmenuje turbokočka , když nejen. že žádné schopnosti nemá, ale je to kocour. ()

pakobylka

Tak nějak až nepatřičně ďábelská a přitom veskrze ňoumovská a tím pádem i dosti trapná hra na Supermana a Batmana ve zvířecím světě, která se vymkla jakékoli kontrole ... o logice nemluvě. ()

iXtr3m3

Prekvapivo aj pre dospelých vydarená animovaná zvieracia variácia na Supermana a Batmana. Dcérka sa bavila na detských vtipoch, ja som sa bavil na tých pre dospelejších, napr. nástup aj hudobný aj výtvarný ála Terminátor atď. ()

Filipus Muff

technologicky to sice neni žádnej pixar, ale ja se bavil a pohledat za posledni leta alespon trochu originalnější animák je fakt těžké, takže cenim! ()