silentname

"2nd Chance For Christmas" bude prekvapivo celkom funkčným vianočným filmom. V rámci svojich možností. Keď som uvidel meno Tary Reid, na moment som sa trochu zľakol. A verte mi, keby ste ju naposledy tiež videli vo filme "Party Bus To Hell", tiež by ste sa báli. A okrem toho ani zvyšok jej kinematografie tomu moc nepomáha. Takže fakt, že sa ocitla v romantickom vianočnom filme je celkom fajn zmena. V hlavnej role je Brittany Underwood, ktorá je od začiatku filmu maximálne neznesiteľná a odporná na každého vo svojom okolí. A tiež na svojich fanúšikov. A vieme ako to bude ďalej. Ak poznáte akúkoľvek verziu "A Christmas Carol", viete veľmi dobre ako to bude pokračovať. Celý film je v podstate variáciou na vianočnú koledu. Zo života speváckej superstar. Ale musím uznať, celkom sa s tým zahrali a vedia s tým konceptom pracovať. Aspoň podľa mňa. Herecké výkony sú okey. Nič extra, ale dá sa na to pozerať. No kde film absolútne zlyháva je jeho kvalita produkcie. Páni moji, to je skutočne veľmi lacno spracované. Ani v najmenšom nenájdeme ilúziu toho, že tu máme duchov alebo niečo podobné. Efekty sú strašné a rozhodne sa nikto ani nesnažil o to, aby vyzerali aspoň trošku dobre. Takže od toho skutočne nič nečakajte. Scénkam občas chýba nejaká reálna logika a napriek tomu, že si z toho tvorcovia robia viac srandu, občas sa z toho dajú dostať aj nejaké emócie. Najmä na konci. Takže ak ste chceli vidieť tento príbeh spracovaný po novom, možno by sa vám to mohlo páčiť. Zaručovať sa ale za to nebudem. Hodnotenie: C+ ()