Reklama

Reklama

Městečko Wander

  • Kanada Wander
Trailer 1

Obsahy(1)

Poté, co je najat, aby vyšetřil podezřelé úmrtí v malém městečku Wander, nabude Arthur Bretnik (Aaron Eckhart), psychicky labilní soukromý detektiv, přesvědčení, že případ souvisí se stejnou „konspirační kamufláží“, která způsobila smrt jeho dcery. (mac000)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (23)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

B-čkový film pre milovníkov konšpiračných teórií, ktorý je však zbytočne chaoticky. To je len však jedna časť príbehu, tá druhá sa zameriava na človeka, ktorý sa snaží vysproadať so stratou rodiny (čiastočne mám na mysli aj manželku). Combo Aaron Eckhart / Tommy Lee Jones je zaujímavý, ale spíš som to vedel predstaviť v inom filme. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Na začátku vidíme ženskou jak havaruje ujde pár kroků a vybuchne v ní čip což ji zabije. Posuneme se dále a sledujeme dva chlápky jeden je bývalý policajt co přišel o dceru a jeho matka je psychicky postižená a v současnosti se zabývá konspiračníma teoriemi a druhý mu v tom pomáhá dělá mu internetové stránky a hledá mu zajímavé případy. Dojde za ním příbuzná té mrtvé a dá mu peníze , když vyřeší smrt její dcery on tam najde podobnosti se smrtí své dcery a jakéhosi no name chlápka co kdysi vyšetřoval a jde do toho. A  nyní to jde do sraček zjistí, že tam jsou lidi co mají v sobě čipy a nemůžou z tama odejít  a , že ti co za tím stojí jdou i po něm. Konec si hraje na něco strašně inteligentního, ale než se k němu dostaneme je zde tolik chyb a nesmyslů, že řešit je by dalo na 3 knížky delší než všech 50 odstínů dohromady.  20 procent za toho psa jediný tam něco hrál. ()

Reklama

xxmurphyxx 

všechny recenze uživatele

Riadne divný film pri ktorom si človek nie je ničím istý a na ktorý som mal napísať recenziu hneď po dopozeraní, lebo teraz s odstupom týždňov si z toho gulášu prd pamätám. A púšťať si ešte raz tento bizár ozaj nemienim. Zopár scén ok, pôsobili tak umelecky, umelecky divne a na záver nejaký ten zvrat v zvrate, ale tie zvraty treba vedieť natočit, odôvodniť a hlavne zaujímavo podať divákovi, inak z toho bude len takýto miš maš. ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Nakolik to v průběhu vypadá zajímavě konspiračně záhadně, natolik to skončí dost hloupě a nedotaženě. Zajímavé tady nakonec zůstane jen to, že se nám tu sešli dva Two-Faceové (takže když si to sečtete, tak jeden Four-Face) Aaron Eckhart a Tommy Lee Jones. Díky bohu alespoň za tu Heather Graham, na kterou se dobře dívá i po letech i v jejích 50 letech. A jinak městečko Wander se mi jako filmový zapadákov moc líbilo, akorát škoda, že mi asi něco uniklo. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Když se podíváte do očí April Mullen, uvidíte .....asi inbecilitu. Film má opravdu celkem lákavou zápletku, ale prostě někteří tvůrci nechtěj zapadnout do škatulky stejnosti, klišovosti. A proto z toho Duben udělala psycho kravinu, u který se dá v kuse vydržet jen stěží. A nebo je prostě jen mišuge, a pomocí svejch filmů nám dává náhlédnout do svého nitra. Ať tak, nebo tak, je to příšerná kravina. Jedna hvězda za to, že to má konec.10%. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama