Martrix

A teď si povíme, jak pejsek a kočička pekli dort. Nebo ne, to už znáte. Jak dělali čínské nudle. Pejsek se začal chystat do obchodu, ale kočička ho zastavila. Kam bychom chodili, všechno co potřebujeme přece máme! A vlastně nepotřebujeme ani recept, protože my, milý pejsku, do té číny dáme všechno! A jak řekli, tak udělali. Pejsek měl rád kung-fu a taky historii, kočička zase ráda příběhy o přátelství a intrikaření. A jak byli v ráži, zamíchali tam i obludy a válku a nakonec tam vrazili i pořádný kus patosu! A pak míchali a míchali...to víte děti, byla to pěkně hustá čína. Nakonec, když už to bylo skoro hotovo, přisypali i hrst CGI, to aby to na talíři pěkně vypadalo. A protože čína tak báječně voněla, ani nepočkali až trochu vychladne a rovnou z hrnce ji do sebe naházeli. No to víte, že jim bylo nakonec špatně, ale oni už jsou zvyklí, takže i když je ještě bolela břicha, už si plánovali, co uvaří příště. A jaké z toho plyne ponaučení? Vůbec žádné. Budou to tak dělat pořád. ()

Hapretor

vizuálně hezké ... místy i dost kruté ... zabavilo kvalitně ... hlavně král šelem byl fakt "cool" ... ale ke konci mi to moc nedávalo smysl ... dva králové ... dvě země ... proč souboj mezi klany ? ... proč si nenárokoval trůn ? ... co tam dělal ten vypatlanej mladej císař ? jen nechal dělat bordel toho největšího hajzla ... moc jsem to nepobral ... ale to už podobných počinů tak bývá ... respekt pro výrobce titulků ... ()

jarah

Tešila som sa hlavne na Henryho Laua a jeho detsky hravú interpretáciu postavy. Myslím, že aj skladbu v závere zložil a naspieval osobne, hodí sa k tejto celkom slušne vyrobenej fantasy. Prišlo mi to ako pilot k seriálu, pretože ostalo otvorených niekoľko tém. Aj keď príbeh neprináša nič nové, všetko je to okorenené dynamickými scénami, plnými akrobatických bojových akcií a zabalené do pekne navrhnutej architektúry. Dobrý dvojhodinový oddych. ()

iXtr3m3

Silnejšie tri hviezdy. Krásna výprava aj kulisy všeobecne, výborné bojové scény, pohyby na lankách tak akurát, ani moc ani málo na daný žáner, dokonca aj dramatická vložka sa našla, len ten záver s hlavným záporákom bol extra rýchly. Byť to film Posledného Mohykána, kde to bola tiež otázka pár sekúnd, tak OK, ale kvôli tomu zrážam jednu hviezdu nižšie, inak by som bol dal aj slabšie štyri, lebo po technickej stránke to bolo naozaj vo vysokej kvalite, fantasy, ako sa patrí. ()

xxmurphyxx

Tak moc sa snaží ohúriť svojou epickosťou až na to dopláca. Film sa snaží načrtnúť starý konflikt národov, ich finálnu bitku po ktorej prišlo obdobie mieru, rozdúchavanie mocenských intríg, svet plný gigantických monštier a jednu kolosálnu hru na život a na smrť. A v popredí toho všetkého vyrozprávať príbeh troch chrabrých bojovníkov z ktorých jeden natiahne kopytá v úplne zbytočnej scéne s príšerami, len preto aby vo filme nejaké boli, len čo vytiahnu päty z dediny, aby jeho miesto zaujala sexi prdelka a aj ženské publikum malo svoje zastúpenie. O hlavných postavách sa dozvieme presne tak málo ako aj o zvyšku, obzvlášť pri záporákovi to zamrzí, že sa človek poriadne nedozvie vo co tady go. Žial toto všetko natrepať do dvoch hodín sa muselo niekde odzrkadliť. Možno keby sa viac strihalo na zbytočných scénach, ktoré sú síce trikovo podarené ale pre dej filmu úplne zbytočné, výsledok by bol lepší. Takto to ostalo všetko na pol ceste a jedná sa síce o trikovo pekné, ale prázdne divadlo. ()