Double World

Lacike

V jadre to je taký mix arénovky a športového filmu v historických kulisách a v pozadí bojuje o moc Sever proti Juhu. Ústredné trio, ktoré musí absolvovať rôzne disciplíny mi pripadalo len priemerne sympatické a tie pikle Severu proti Juhu ma vôbec nezaujímali. Mohli to teda zachrániť aspoň akčné scény, ale tie komorné sú zbytočne predrátované a tie veľkolepé tvoria prakticky len CGI. Ale aspoň sa už približuje Hollywoodskym štandardom. Akčné scény ma teda bavili hlavne svojou vynaliezavosťou a originalitou. To poskakovanie v aréne na reťaziach bolo zaujímavé. Zato blbnutie s drakom a ďalšími príšerami až príliš smrdelo Fantasy žánrom, čo ja vôbec nemusím. Celkom poteší, že akčné scény nie sú Disneyovsky bezzubé a dočkáme sa aj nejakej tej krvi. Takže celkovo to je taká tuctová jednohubka na jedno pozretie. 5/10. ()

iXtr3m3

Silnejšie tri hviezdy. Krásna výprava aj kulisy všeobecne, výborné bojové scény, pohyby na lankách tak akurát, ani moc ani málo na daný žáner, dokonca aj dramatická vložka sa našla, len ten záver s hlavným záporákom bol extra rýchly. Byť to film Posledného Mohykána, kde to bola tiež otázka pár sekúnd, tak OK, ale kvôli tomu zrážam jednu hviezdu nižšie, inak by som bol dal aj slabšie štyri, lebo po technickej stránke to bolo naozaj vo vysokej kvalite, fantasy, ako sa patrí. ()

Hapretor

vizuálně hezké ... místy i dost kruté ... zabavilo kvalitně ... hlavně král šelem byl fakt "cool" ... ale ke konci mi to moc nedávalo smysl ... dva králové ... dvě země ... proč souboj mezi klany ? ... proč si nenárokoval trůn ? ... co tam dělal ten vypatlanej mladej císař ? jen nechal dělat bordel toho největšího hajzla ... moc jsem to nepobral ... ale to už podobných počinů tak bývá ... respekt pro výrobce titulků ... ()

EvilPhoEniX

Celkem sympatická čínská Fantasy od zručného Teddy Chana. Vojenský vůdce vyhlásí soutěž v aréně o nejlepšího bojovníka a je to překvapivě zábavné, lehce krvavé a dokonce ani CGI není na Čínu nejhorší. Škorpioni i ten pes křížený s medvědem měli něco do sebe a akce je v rámci žánru natočená slušně, ale nic, co by mě vyloženě ohromilo. Neurážející jednohubka. Příběh***, Akce***, Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál ***, Atmosféra***, Napětí***. 6/10. ()

Martrix

A teď si povíme, jak pejsek a kočička pekli dort. Nebo ne, to už znáte. Jak dělali čínské nudle. Pejsek se začal chystat do obchodu, ale kočička ho zastavila. Kam bychom chodili, všechno co potřebujeme přece máme! A vlastně nepotřebujeme ani recept, protože my, milý pejsku, do té číny dáme všechno! A jak řekli, tak udělali. Pejsek měl rád kung-fu a taky historii, kočička zase ráda příběhy o přátelství a intrikaření. A jak byli v ráži, zamíchali tam i obludy a válku a nakonec tam vrazili i pořádný kus patosu! A pak míchali a míchali...to víte děti, byla to pěkně hustá čína. Nakonec, když už to bylo skoro hotovo, přisypali i hrst CGI, to aby to na talíři pěkně vypadalo. A protože čína tak báječně voněla, ani nepočkali až trochu vychladne a rovnou z hrnce ji do sebe naházeli. No to víte, že jim bylo nakonec špatně, ale oni už jsou zvyklí, takže i když je ještě bolela břicha, už si plánovali, co uvaří příště. A jaké z toho plyne ponaučení? Vůbec žádné. Budou to tak dělat pořád. ()